ebook Żadnych zasad
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 5712)

Żadnych zasad
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 26.61
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
26.61 zł Lub 23.95 zł
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
-8% 26.81 zł
26.88 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Autor bestsellerów z listy New York Timesa, Brad Thor, prezentuje najdoskonalszy ze swoich thrillerów – sensacyjny majstersztyk, który nie zwalnia tempa ani na chwilę!

W jednej z najpotężniejszych organizacji świata ukryty jest tajny departament o niszczycielskich zapędach. Jej członkowie uchodzą za elitę, posiadają niewiarygodne możliwości i są nietykalni.

Jednak kiedy do Waszyngtonu trafia czterosekundowy fragment wideo z przerażającym nagraniem z drugiego końca świata, machina zaczyna pracować i agent sekcji antyterrorystycznej, Scot Harvath, otrzymuje najniebezpieczniejsze zadanie w swojej karierze.

To co miało być przysługą przeobraża się w serię osobistych dramatów o globalnym zasięgu, które rozgrywają się na tle niewiarygodnych intryg, politycznych rozgrywek i najmroczniejszych tajemnic szpiegowskiego podziemia.

Wartka fabuła, wyraziście zarysowane postaci i zapierające dech zwroty akcji świadczą o tym, że Brad Thor nie tylko jest w szczytowej formie, ale jest mistrzem gatunku.

Żadnych zasad od Brad Thor możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć