Przebudzenie Lewiatana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.21 / 5.00
liczba ocen: 85640
dołącz do programu UpolujEbooka.pl
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 złpremium: 19.80 zł
24.35 zł
27.72 zł
28.05 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
20.13 zł
28.04 zł
28.05 zł
29.37 zł
33.00 zł
Opis:

WITAJ W PRZYSZŁOŚCI

Ludzkość zasiedliła Układ Słoneczny – Marsa, Księżyc, Pas Asteroid i dalej – ale gwiazdy wciąż pozostają poza jej zasięgiem.

Jim Holden jest pierwszym oficerem lodowcowca kursującego z pierścieni Saturna na stacje górnicze Pasa. Gdy wraz z załogą trafiają na opuszczony statek Scopuli, w ich ręce wpada niechciany sekret. Ktoś jest gotów dla niego zabijać, i to na skalę niewyobrażalną dla Jima i jego załogi. Układowi grozi wojna, chyba że uda się odkryć, kto i dlaczego porzucił tajemniczy statek.

Detektyw Miller otrzymuje zlecenie odszukania Julie Mao, dziewczyny, która na własne życzenie zrezygnowała z wygodnego życia u boku bogatych i wpływowych rodziców – po to, by walczyć o prawa uciskanych mieszkańców Pasa. Ślady śledztwa prowadzą do statku Scopuli, krzyżując w ten sposób drogi Millera i Jima Holdena. Okazuje się, że dziewczyna może być kluczem do rozwiązania każdej zagadki.

Holden i Miller muszą lawirować między rządem Ziemi, rewolucjonistami z Sojuszu Planet Zewnętrznych i pełnymi sekretów korporacjami, mając wszystkich przeciw sobie. W Pasie jednak obowiązują inne reguły i jeden mały statek może zmienić los wszechświata.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć