Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena: 29.52
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.52 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

„W naszej firmie mówimy sobie, że działamy w biznesie, którego istotą jest popełnianie błędów, a różnica między zwycięzcami a przegranymi polega na tym, że ci pierwsi popełniają małe błędy, a ci drudzy duże. Ta książka wspaniale wyjaśnia psychologiczne «usterki» sprawiające, że inwestorzy popełniają duże błędy” – Net Davis, Net Davis Research, Inc.

Jim Paul zrobił spektakularną karierę. Chłopak z prowincjonalnego miasteczka w Kentucky został traderem, zarabiał wielkie pieniądze, był członkiem rady Chicago Mercantile Exchange. A potem wszystko stracił – majątek, reputację, pracę. W tej książce, razem z Brendanem Moynihanem, przedstawia wydarzenia oraz decyzje, które doprowadziły go do katastrofy. I wyciąga z nich wnioski.
Jest wiele książek poświęconych metodom zarabiania pieniędzy na giełdzie. Niewiele natomiast o tym, jak i dlaczego większość graczy giełdowych traci pieniądze, zamiast je zarabiać. Jim Paul postanowił wypełnić tę lukę – całkiem słusznie uznał, że jest w tych sprawach człowiekiem kompetentnym.

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć