ebook Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.07
wciąż za drogo?
23.44 złpremium: 15.12 zł Lub 15.12 zł
21.07 zł Lub 18.96 zł
21.90 zł
27.00 zł
21.07 zł
21.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

„W naszej firmie mówimy sobie, że działamy w biznesie, którego istotą jest popełnianie błędów, a różnica między zwycięzcami a przegranymi polega na tym, że ci pierwsi popełniają małe błędy, a ci drudzy duże. Ta książka wspaniale wyjaśnia psychologiczne «usterki» sprawiające, że inwestorzy popełniają duże błędy” – Net Davis, Net Davis Research, Inc.

Jim Paul zrobił spektakularną karierę. Chłopak z prowincjonalnego miasteczka w Kentucky został traderem, zarabiał wielkie pieniądze, był członkiem rady Chicago Mercantile Exchange. A potem wszystko stracił – majątek, reputację, pracę. W tej książce, razem z Brendanem Moynihanem, przedstawia wydarzenia oraz decyzje, które doprowadziły go do katastrofy. I wyciąga z nich wnioski.
Jest wiele książek poświęconych metodom zarabiania pieniędzy na giełdzie. Niewiele natomiast o tym, jak i dlaczego większość graczy giełdowych traci pieniądze, zamiast je zarabiać. Jim Paul postanowił wypełnić tę lukę – całkiem słusznie uznał, że jest w tych sprawach człowiekiem kompetentnym.

Jak straciłem na giełdzie milion dolarów i czego mnie to nauczyło od Brendan Moynihan, Jim Paul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć