ebook 21 polskich grzechów głównych
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 451)

21 polskich grzechów głównych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.74
Audiobook - najniższa cena: 19.98
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
24.74 zł Lub 22.27 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
29.00 zł
25.24 zł
25.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Autorasizm, niedasizm, tupolewizm. Kultura dezinformacji, nibypaństwo i wyrodne państwo. Kozłoofiaryzm i widzimisizm... czyli polskie grzechy główne, wszystkie wreszcie porządnie opisane i zebrane w jednym miejscu.

Ta książka to instant classic rozmów o Polsce. Pytamy ciągle, co z tą Polską i dlaczego tak źle. Ta książka daje odpowiedzi – i to nie jedną, nie siedem, ale pełne oczko, czyli 21 polskich grzechów głównych. Jest to unikalne połączenie złośliwej satyry, przenikliwej analizy i słownika polskich wad, który powinien się znaleźć w każdym polskim domu.
Książka czerpie ze wszystkich możliwych źródeł, od Konstytucji RP, po jatki w internecie. Jest w niej parawaning i Mrożek, są rozmowy nagrane u „Sowy i przyjaciół”, są raporty smoleńskie, dekret Bieruta, komentarze z piekielni.pl, tweety burmistrza Guziała i ministra Sikorskiego.
Jest w niej Polska – czyli wszystko.

21 polskich grzechów głównych od Piotr Stankiewicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Każdy się pieni, gdy mu wytknąć wady. Okazuje się jednak, że można: szczerze, wprost, ale bez złośliwości i z humorem. Ten zbiór naszych narodowych przywar da do myślenia, a jednocześnie rozbawi do łez. Na konkretnych przykładach, o których słyszał każdy, przekonamy się co to: niedasizm, Tupolewizm czy optymizm magiczny. Świetny kawałek wiedzy o nas samych. Lektura obowiązkowa, może prowadzić do zmian...Ocena: 6/6
©Opowiedziane.pl
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć