ebook Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 352

Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 21.62
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
21.62 zł Lub 19.46 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
24.90 zł
21.62 zł
21.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Używasz języka niemieckiego w pracy, podczas wyjazdów czy spotkań służbowych?

Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy rozmów biznesowych. Dysponując wiedzą i doświadczeniem lektora języka niemieckiego stworzyła koncepcję materiałów do nauki bazującą na powtarzaniu słów i całych fraz – gdyż (jak dowodzą tego badania nad pamięcią) przynajmniej trzykrotne powtórzenie informacji daje największą szansę na przeniesienie jej do pamięci długotrwałej.

Ta metoda różni się od typowych szkolnych (podręcznikowych) metod nauczania i ćwiczeń. Materiał książki został podzielony na krótkie moduły tematyczne, aby nie zarzucać osoby uczącej się zbyt dużą ilością nowego słownictwa.

W poszczególnych częściach książki znajdują się gotowe do natychmiastowego wykorzystania w pracy typowe zwroty i frazy. Forma książki umożliwia opanowanie różnorodnego słownictwa zarówno w trakcie zajęć prowadzonych przez lektora, jak i w czasie samodzielnej nauki.

Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen - audiobook od Agnieszka Dudek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć