Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Ilość stron (szacowana): 352
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
24.90 złpremium: 14.94 zł
-17% 20.63 zł
24.90 zł
24.90 zł
Pozostałe księgarnie
-17% 20.63 zł
20.83 zł
21.66 zł
22.41 zł
Opis:

Używasz języka niemieckiego w pracy, podczas wyjazdów czy spotkań służbowych?

Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy rozmów biznesowych. Dysponując wiedzą i doświadczeniem lektora języka niemieckiego stworzyła koncepcję materiałów do nauki bazującą na powtarzaniu słów i całych fraz – gdyż (jak dowodzą tego badania nad pamięcią) przynajmniej trzykrotne powtórzenie informacji daje największą szansę na przeniesienie jej do pamięci długotrwałej.

Ta metoda różni się od typowych szkolnych (podręcznikowych) metod nauczania i ćwiczeń. Materiał książki został podzielony na krótkie moduły tematyczne, aby nie zarzucać osoby uczącej się zbyt dużą ilością nowego słownictwa.

W poszczególnych częściach książki znajdują się gotowe do natychmiastowego wykorzystania w pracy typowe zwroty i frazy. Forma książki umożliwia opanowanie różnorodnego słownictwa zarówno w trakcie zajęć prowadzonych przez lektora, jak i w czasie samodzielnej nauki.

Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen - audiobook od Agnieszka Dudek możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć