ebook Telefony do przyjaciela
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 19) Ilość stron (szacowana): 295

Telefony do przyjaciela

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Jedna nie wyobraża sobie życia bez sportu, świetnie pływa i żegluje, druga woli szachy i komputer. Jedna flirtuje i łamie serca, druga nieśmiało czeka na wielką miłość. Jedna lubi pisać listy, druga wstydzi się swojej dysleksji.
Dwie siostry, dwa charaktery... jeden chłopak. I nic nie jest takie, jakie wydawało się na początku.
Dlaczego Marzena nie lubi schodów? Komu śnią się syreny i co może się wydarzyć latem na jeziorze?
Anna Łacina ("Czynnik miłości", "Kradzione róże") tym razem opowiada o wytrwałym pokonywaniu przeszkód, zastanawia się nad problemem odmienności oraz stawia pytanie o siostrzaną lojalność i jej granice.
 

Telefony do przyjaciela od Anna Łacina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kiedy myślę o tym, jak często kłócę się z siostrą, jak bardzo jej nie ufam i jak bardzo nie mogę z nią wytrzymać, to nie potrafię uwierzyć w przyjaźń między siostrami w powieściach. Nawet gdy są one już pełnoletnie. Także teraz wielce się dziwowałam spokojem, tym bardziej, że siostry totalnie różnią się charakterami. A jednak w końcu pojawił się pewien konflikt. O co poszło? Odpowiedź jest taka sama jak na pytanie: o czym jest większość książek młodzieżowych.

    Są wakacje. Ania przyjeżdża do dziadków do Iławy. Tam wypoczywa nad jeziorem jej starsza siostra Marzena. Dziewczyna miała nadzieję odpocząć, jednak po podróży dziadek od razu chce zabrać ją na swoją łajbę. Nie taki wypoczynek Ania sobie wyobrażała, szczególnie, że ma pływać w stroju syreny, jak uprzednio robiła to siostra. Przez to pływanie dziewczyny poznają dwóch chłopaków. Na kartach powieści spotykamy także kolegów sióstr, których poznały przed przyjazdem do dziadków.

    Jeszcze przed przyjazdem Ani do Iławy, Marzena uratowała życie Krzyśkowi, który wypadł z łódki na jeziorze. Niepełnosprawna dziewczyna kilka razy odwiedzała go w szpitalu. Raz zrobiła to także młodsza siostra. Los chciał, by to akurat wtedy chłopak się obudził. Od razu wziął Anię za swoją wybawicielkę, a ona nie zamierzała wyprowadzać go z błędu.

    Książka porusza problemy takie jak siostrzana lojalność, inwalidztwo (i radzenie sobie z nim), szantaż internetowy oraz wiele innych. Zawarte jest tu wiele ciekawych wątków pobocznych. Czyta się bardzo szybko dzięki ciekawemu stylowi pisania autorki. Myślę, że książka nie jest wyłącznie dla nastolatek. Pewnie spodobałaby się także dorosłym kobietom. Panom i chłopcom raczej nie polecam.

Warto zerknąć