ebook Twoje zdjęcie
3.82 / 5.00 (liczba ocen: 711)

Twoje zdjęcie

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Nazywam się Adam Kincaid i jestem najlepszy w swoim fachu. Po śmierci rodziców postanowiłem doskonalić się w ich fachu, dlatego w tej chwili jestem najbardziej śmiałym niezależnym fotografem na świecie. Być może niektórzy mają mnie za samotnika, ale nie dbam o to. Liczy się tylko dobre zdjęcie. Ale mimo że jestem dobry, wypadki chodzą po ludziach – i dzięki za to Bogu, bo dzięki jednemu z nich spotkałem właśnie ją. Alexandra Robbins. Moja opiekunka. Mój anioł.

Obiektyw mojego aparatu pokochał jej rude włosy i jasne, niebieskie oczy, dlatego też musiałem ją zdobyć. Szybko się okazało, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Pasowaliśmy do siebie zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym. Coś jednak było nie tak. Dziewczynę prześladowała jej przeszłość i choć starałem się ją uwolnić, to niezależnie od tego, jak bardzo się staram, za każdym razem ją tracę. Teraz zamierzam ją odzyskać. I tym razem nie wystarczy mi jej zdjęcie – pragnę jej całej, ponieważ wiem, że łączy nas coś wyjątkowego…

Twoje zdjęcie od Melanie Moreland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ta książka mnie rozczuliła jak Tysiąc pocałunków, rozbawiła, jak Jedno małe kłamstwo i dała nadzieje, jak Franco. Najulubieńsza i bardzo chętnie przeczytam inne nowości tej autorki, więc liczę, że pojawią się one u nas w Polsce.

Zacznę od okładki, bo kiedy ją zobaczyłam to już wiedziałam, że ta książka mnie kupiła i jest ona moim priorytetem żeby ją przeczytać. Do tego opis, który jest dla mnie idealny, prosty, krótki, a jednocześnie bardzo treściwy. Jednak wnętrze książki jeszcze lepsze.

Cudowna opowieść o ludziach, którzy musieli nauczyć się na nowo żyć po wydarzeniach, jakie spotkały ich w przeszłości. Przygotujcie się, że już od pierwszych stron Twoje zdjęcie wciągnie was w swoją historię. Fabuła książki jest bardzo dobrze skonstruowana, a kreacje bohaterów to takie, których zawsze poszukuję w lekturach, po które sięgam. Jeśli chodzi o bohaterów tej powieści to są oni prawdziwi, którzy mają problemy i demony z przeszłości, z którymi się borykają. Wspomniane przeze mnie demony przeszłości determinują ich teraźniejszość i przyszłość i tak np. w przypadku Alexandry było to bardzo druzgocące. Za każdym razem gdy dziewczyna uwierzyła w swoje szczęście i to, by mogła żyć swoim życiem, a nie pod dyktando swoich chorych rodziców, to wspomniani przeze mnie rodzice budzili w niej poczucie winy jakim obarczali ją za śmierć brata Oliviera. Adam oczywiście to tym mężczyzny silnego - jest to wojownik, który walczy, by wygrać, ale i on nie miał łatwo w życiu, gdyż sam stracił rodziców w młodym wieku. To, co było piękne to jego miłość do dziewczyny i to w jaki sposób postrzegał swoją Nightingale. Świetną postacią, która też jest godna uwagi to Elena - ciotka Ally, bardzo szalona kobieta.

Uwielbiam zaczytywać się właśnie w takich pięknych romansach, które mówią o miłości, stracie, bólu, tęsknocie i walce o siebie oraz innych. Styl, jakim została napisana powieść Melanie Moreland jest bardzo dobry. Język jest prosty i książkę czyta się przyjemnie. Nawet nie zauważycie, kiedy minie czas podczas czytania. Książka jest też bogata w wiele pięknych cytatów i jestem pewna, że przy niej będziecie raz płakać, a raz śmiać się, ponieważ to wachlarz różnych emocji.

Czy polecam Wam Twoje zdjęcie? Oczywiście, że tak, a jeśli czytaliście inne powieści, które wspomniałam wyżej i Wam się podobały to myślę, że i tę autorkę polubicie i zechcecie zapoznać się z jej innymi powieściami. Ja już nie mogę się doczekać innych powieści, a jej nazwisko trafia na moją złotą listę najlepszych autorek.

Ocena: 6/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć