ebook Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3632)

Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.12
Audiobook - najniższa cena: 31.05
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
31.05 zł Lub 27.95 zł
39.99 zł
39.99 zł
39.99 zł
31.10 zł
35.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Coś podobnego! Dlaczego przemytnicy ikon chcą dostać w swoje ręce wiekowy talizman? Czyżby interesowali się alchemią? Pan Samochodzik rusza na spotkanie z przygodą. Tym razem do Pragi!

Zły humor dyrektora Marczaka to nie przelewki. Dwa nieudane wyjazdy pana Tomasza w Bieszczady, spędzone na poszukiwaniu gangu przemytników cennych ikon, nie wystarczą. Przenikliwy historyk sztuki ma bezzwłocznie udać się tam jeszcze raz i zakończyć śledztwo sukcesem. Niespodziewanie jednak przestępcy zostawiają ślady w... Pradze. Pan Samochodzik, zamiast w Rzeszowskie, wyprawia się więc do czechosłowackiej stolicy. W dodatku nie sam, a w towarzystwie ogromnego psiska zwanego Protazym. I z kulą u nogi w postaci niesfornego doga, którym zaopiekował się w swojej naiwności, daje się wciągnąć w kolejną awanturę, tym razem związaną z zagadkowym XVI-wiecznym talizmanem różokrzyżowców. Czas zacząć operację „Tajemnica tajemnic”!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jacka Filipowicza. 

Pan Samochodzik i tajemnica tajemnic - audiobook od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć