ebook Róża Wielopolska: Czyste Zło
3.45 / 5.00 (liczba ocen: 29)

Róża Wielopolska: Czyste Zło
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
22.90 zł
23.80 zł Lub 21.42 zł
28.00 zł
24.15 zł
24.38 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To o pomysłowej i niezwykle sprytnej prywatnej detektyw Róży Wielopolskiej, której głównym zajęciem jest śledzenie niewiernych małżonków. Jak to jednak w życiu bywa, czasami nawet niechcący znajdujemy się w niewłaściwym miejscu i nieodpowiednim czasie. W taki właśnie sposób pani detektyw zostaje wplątana w intrygę, której głównymi aktorami są wrocławski gangster o pseudonimie Szczęka, tajemnicza kobieta z brązowym jamnikiem, piękna pani kardiolog i policja.

"Szybka i wciągająca, przeczytana po mistrzowsku, na pewno sięgnę po kolejną część." -. opinie słuchaczki audiobooka.

Polecamy również drugi tom "Święte zło" w cyklu o detektyw Róży Wielopolskiej.

Tomasz Wandzel - Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Polecamy również "Chłopiec z Kresów" - powieść wstrząsająca, wzruszającą - i prawdziwa, cykl o komisarzu Andrzeju Papaju, "Hycel" oraz "Dom w chmurach". Tomasz Wandzel jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Róża Wielopolska: Czyste Zło od Tomasz Wandzel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć