Player One - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 4.29 / 5.00
liczba ocen e-booka: 490322
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
39.90 złpremium: 23.94 zł
31.12 zł
39.50 zł
39.90 zł
39.90 zł
Pozostałe księgarnie
35.39 zł
35.91 zł
Opis:

Rok 2045. Ziemia jest okropnym miejscem. Zasoby ropy się wyczerpały. Klimat się rozregulował. Na planecie panują głód, bieda i choroby. Większość ludzi ucieka od przytłaczającej rzeczywistości, prowadząc wirtualne życie w OASIS, pełnej rozmachu utopii online… Bestsellerowa powieść, która stała się klasykiem gatunku. Przeczytaj, zanim obejrzysz film w reżyserii Stevena Spielberga.

W OASIS, pełnej rozmachu utopii online, można być, kim się chce i spokojnie funkcjonować, grać i zakochiwać się na jednej z tysiąca planet. Wade Watts żyje w OASIS od wczesnego dzieciństwa i podobnie jak wielu innych, ma obsesję na punkcie Miedzianego Klucza, cyfrowego „wielkanocnego jajka”, ukrytego gdzieś głęboko w cyfrowej rzeczywistości. Schował go tam przed śmiercią założyciel OASIS, James Halliday, multimiliarder. Ten, kto go znajdzie, odziedziczy jego majątek i przejmie kontrolę nad grą.
Przez całe lata miliony ludzi próbowały odnaleźć ten skarb; jedyną wskazówką była wiedza, że prowadzące do celu zagadki są oparte na kulturze masowej końca XX wieku. Ale to właśnie Wade natrafia na klucz do pierwszego zadania i nagle odkrywa, że w desperackim wyścigu po największą nagrodę przeciwko sobie ma tysiące konkurentów. Ta coraz bardziej zaciekła rywalizacja wkrótce przenosi się z OASIS do świata rzeczywistego…

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć