ebook Norma
3.05 / 5.00 (liczba ocen: 1275)

Norma

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Kiedy jej matka ginie pod kołami pociągu, Norma przeczuwa, że nie był to zwykły wypadek. Choć z trudem porusza się w labiryncie kłamstw i mistyfikacji, z każdym krokiem odkrywa przerażającą prawdę. Czy jej też zagraża niebezpieczeństwo? Czy jak jej poprzedniczki trafi do piekła kobiet? Czy czeka ją los gorszy niż śmierć?

Norma to mistrzowskie połączenie realizmu magicznego, feministycznego manifestu i mrożącego krew w żyłach thrillera. Z powieści wyłania się obraz rzeczywistości pozornie odległej, ale niepokojąco znajomej.

Sofi Oksanen – bezlitośnie demaskuje mroczną stronę rzeczywistości. Bestsellerowa, wielokrotnie nagradzana autorka z Finlandii nazywana jest literackim fenomenem swojego pokolenia. Jej książki przetłumaczono na ponad pięćdziesiąt języków.

Norma od Sofi Oksanen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Fińska autorka Sofi Oksanen przyciągnęła mój wzrok niestandardowym wyglądem, kiedy wyklinałam jej imię i nazwisko w popularnej wyszukiwarce. Nie czytałam wcześniej żadnej jej książki, ale pomyślałam, że jej powieści mogą być niebanalne. Poza tym nie miałam żadnych oczekiwań. Kiedy sięgałam po Normę, kierowała mną ciekawość.

[...]

Trudno zamknąć tę książkę w określonych granicach gatunkowych. Mogę tylko z czystym sumieniem powiedzieć, że Norma, podobnie jak autorka, jest niebanalna. Wyróżnia się na tle innych książek niepowtarzalnym, zakręconym stylem. Przykuwa uwagę konstrukcją, w której teraźniejszość miesza się z przeszłością. To powieść, która składa się z domysłów: Jak było naprawdę? Jak jest? Jak będzie? Sofi Oksanen nie daje żadnych jednoznacznych odpowiedzi oraz obnaża bezwzględność drugiego człowieka.

Na pełną receznję zapraszam na mojego bloga KLIK

Ocena: 6/6
©Rudym Spojrzeniem
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć