ebook Książę w wielkim mieście
4.05 / 5.00 (liczba ocen: 22226) Ilość stron (szacowana): 400

Książę w wielkim mieście
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.83
wciąż za drogo?
29.90 zł
21.83 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane
Pierwszy tom bestsellerowej serii „Royally”. Nicholas Arthur Frederick Edward Pembrook, następca tronu Wessco, znany też jako Jego Seksowna Mość, jest niebywale czarujący, okrutnie przystojny i bezwstydnie arogancki. Pewnego śnieżnego wieczoru na Manhattanie poznaje piękną brunetkę, która nie postępuje jak reszta kobiet i nie zamierza mu się podporządkować…
 

Nicholas pragnie dowiedzieć się, czy dziewczyna jest tak dobra jak jej wypiek. A królewski potomek przyzwyczajony jest, by dostawać wszystko, czego zapragnie. Olivia Hammond nigdy nie marzyła, by spotykać się z księciem.
Królowa nie aprobuje nieodpowiednich wybryków dziedzica, nieustępliwi paparazzi ich śledzą, a opinia publiczna ocenia każdy krok. Choć rodzina królewska zmieniła karety na rolls-royce’y i już dawno nie ścięto nikomu głowy, to ich członkowie nie są skłonni zaakceptować zwykłej, przeciętnej dziewczyny. Jednak dla Olivii młody mężczyzna wart jest wysiłku.
Cały świat przyglądał się dorastaniu księcia, a w tej chwili wszyscy czekają na królewski ożenek. Przychodzi jednak chwila, gdy Nicholas musi zdecydować kim jest i, co ważniejsze, kim chce być. Królem… czy mężczyzną na zawsze zakochanym w Olivii.

Książę w wielkim mieście od Emma Chase możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ból to jednak dar. Ostrzeżenie, że coś jest nie w porządku i należy podjąć działanie, by naprawić sytuację. Bez bólu nawet niewielkie obrażenia mogą doprowadzić do śmiertelnych powikłań.
Sekretem długiej, udanej relacji małżeńskiej są częste rozłąki. Sprawiają, że wszystko jest świeże, fajne, nie ma czasu na nieuniknioną nudę i irytację.
Czas jest jak wiatr. Pędzi i uderza w ciebie i bez względu na wysiłki, bez względu na to, jak bardzo byś chciał, nie zatrzymasz go, a nawet nie spowolnisz.
Z pewnością znacie autorkę serii Tangled i nie muszę jej przedstawiać. Emma Chase mistrzyni, która rozbawiła i rozwaliła na łopatki wróciła do nas z kolejną serią, a ja jestem już po przeczytaniu tej nowości.

Autorkę kilka lat temu odkryłam przypadkiem, gdy w Empiku między regałami zaczęłam czytać Zaplątanych i przepadałam. Bardzo spodobał mi się wtedy jej styl pisarski i historię, którą przedstawiła z perspektywy faceta, który cierpiał po stracie ukochanej. Oczywiście, że jej najnowsza książka z serii Royally mi się spodobała, ponieważ to wciąż dobrze znana mi Emma, ale od początku. Nicholas to zabójczo przystojny mężczyzna, który jest... księciem. Jego przeznaczeniem jest objąć władzę i zapewnić rodowi ciągłość, ale młodemu i buntowniczemu księciu daleko do ustatkowania się. To nie podoba się jego babce, która daje ultimatum swojemu wnukowi, że musi znaleźć żonę i da mu szansę na to, aby mógł ją znaleźć sam, by mógł się zakochać. Pewnego dnia będąc na Manhattanie poznaje uroczą, ale zadziorną kobietę Olivię, która odtrąca jego zaloty, co jeszcze bardziej determinuje księcia, aby dostać to czego pragnie, a nie jest on przyzwyczajony do takich porażek.

Okładka od razu przykuła moją uwagę i wiedziałam, że na pewno nie zawiodę się, jeśli chodzi o treść książki. Książę w wielkim mieście to powieść napisana w świetnym stylu, który jest równie zabawny i pełen akcji, tak jak we wspomnianej przeze mnie wcześniejszej serii. Świetnie się bawiłam i to, co charakteryzuje styl pani Chase to poczucie humoru, którego mamy pod dostatkiem. Bohaterów polubiłam od razu i mimo że Nicholas to w gruncie rzeczy rozpieszczony i arogancki facet, to ma on w sobie też nutę czarującego, zdeterminowanego i miłego faceta, jak się postara. Nie było mu łatwo dorastać bez rodziców, a żyjąc w świetle reflektorów, ponieważ każdy przyglądał się jego życiu to z pewnością może mieć prawo do tego, aby być też nieufnym wobec ludzi. Jeżeli chodzi o główną bohaterkę to podobała mi się jej zadziorność i to, że nie była ustępliwa, jeśli chodzi o Nicholasa. Pokazana od strony silnej i niezależnej kobiety, którą była i która jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim.

Lubię takie romanse i nie przeszkadzało mi, że autorka w głównej mierze skupiła się na romansie głównych bohaterów, bo w sumie oto w tym chodziło. Ale nie martwcie się nie zabrakło też innych wątków, które doprowadziły do tego, że Nick i Olivia się spotkali. Brat głównego bohatera - Henry, którego trudno było rozgryźć i późniejsze informacje, które dotyczyły jego, były dla mnie przejmujące. W powieści nie brakowało też momentów pełnych uniesień i pożądania i Emma Chase ma talent do opisywania tych wszystkich emocji i uczuć, jakie są w tej książce.

Czekam z niecierpliwością na kolejny tom, bo spędziłam z tą lekturą miło czas i uśmiech nie znikał mi z twarzy podczas czytania. Książę w wielkim mieście to powieść obowiązkowa dla fanów autorki i jeśli lubicie bajkowe historie to ta przedstawiona przez panią Chase z pewnością taka jest.

Ocena: 4+/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć