ebook Nocna runda - audiobook
4.13 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 14083)

Nocna runda - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa oferta: 19.14
Audiobook - polecana oferta: 27.92
34.90 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.92 zł Lub 25.13 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 29.67 zł
26.18 zł
28.97 zł
29.20 zł
31.41 zł
34.90 zł
Inne proponowane

JACK REACHER pozna historię właścicielki pewnego sygnetu, nawet jeśli będzie musiał stanąć sam przeciwko bandzie harleyowców, spacyfikować mafiosa, sprzymierzyć się z dziwnym człowieczkiem w garniturze i przemierzać pustkowia Wyoming… Kolejny bestseller z kultowej serii sensacyjnej: ponad 100 mln sprzedanych egzemplarzy książek, przetłumaczonych na 42 języki.

To już reguła: Jack Reacher wysiada z autobusu – Lee Child ląduje na liście bestsellerów.
Wysiadł na postoju, żeby rozprostować kości, i na wystawie lombardu zobaczył znajomo wyglądający sygnet. Takie nosili kadeci West Point, kiedy tam studiował. Ten, sądząc po wielkości, należał do kadetki. Jak to się stało, że trafił do lombardu w jakiejś dziurze? Chęć odkrycia tej historii to wystarczający powód, by nie wsiadać z powrotem do autobusu. A jest jeszcze inny: informacje o sygnecie Reacher musi wyciągać tak, że pytane osoby pożałują, że kiedykolwiek go spotkały. Co tym bardziej podsyca jego determinację…

„Kawał mięsistej, mocnej, energetycznej prozy, która łapie czytelnika za kołnierz i nie puszcza, dopóki nie dotrze do ostatniej strony. Lee Child jest jak Jack Reacher. Nie do podrobienia i nie do pokonania” – Wojciech Chmielarz, autor kryminałów

Nocna runda - audiobook od Lee Child możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Osobom czytającym powieści sensacyjne nazwisko Child z pewnością nie jest obce, a to za sprawą serii książek z Jackiem (czytaj Dżekiem) Reacherem. „Ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy książek, dostępnych w 97 krajach i przetłumaczonych na 42 języki”. Jako że autor pisze dużo, to seria doczekała się ponad dwudziestu części. Nocna runda jest dwudziestą drugą!

Jack Reacher to niebywały gość. Nie dość, że powala aparycją - 195 cm wzrostu, 100 kg żywej wagi, 127 cm w klatce piersiowej - to również sposobem bycia i wewnętrznym poczuciem misji zbawienia świata. Były żandarm wojskowy, bez prawa jazdy, adresu i osób na utrzymaniu. Potężny i inteligentny gość, który z przyjemnością wymierza sprawiedliwość, a potem odchodzi w stronę zachodzącego słońca.

Nocna runda jawi się jako powieść drogi. Jack zauważa w witrynie jednego z lombardów w stanie Wisconsin sygnet. Nie jest to zwyczajny pierścionek, ale bardzo małych rozmiarów sygnet szkolny Akademii Wojskowej West Point, który jest symbolem osiągnięć oraz wartości, jakimi ma się kierować absolwent w dalszej służbie swojemu krajowi. Dlaczego znalazł się w lombardzie? Kto go tam zostawił? A może właścicielka sygnetu jest w niebezpieczeństwie? Jack połyka haczyk i od tej pory za wszelką cenę będzie chciał osobiście oddać odkupiony przedmiot prawowitej właścicielce.

Marka Lee Childa jest znana. Kto sięga po jego książki ten dokładnie wie co dostanie. Oceny jego powieści oscylują zawsze w granicach plus, minus 5. Są dobre, bardzo dobre, jak również świetne. Wiele z jego książek słuchałam i tak też było z Nocną rundą. Interpretacja Tomasza Sobczaka, bardzo przyjazna dla tej formy fabuła sprawiły, że audiobooka dobrze się słuchało. Była miłym czasoumilaczem. Jack nie zawodzi, nadal daje się lubić i gdy tylko wybiera się w kolejną podróż aby rozwiązać kolejną zagadkę, pakuję się i jadę z nim. Poza tym z takim gościem naprawdę można czuć się bezpiecznie. Polecam całą, dłuuugą serię, którą nie trzeba czytać chronologicznie.

Ocena: 4+/6
©Na czytniku
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć