ebook Po drugiej stronie nieba
3.35 / 5.00 (liczba ocen: 21)

Po drugiej stronie nieba
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 22.23
Audiobook - najniższa cena: 20.78
wciąż za drogo?
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
23.90 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
20.80 zł
21.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zapraszam Cię na najbardziej pasjonującą podróż Twojego życia. Tutaj nic nie jest oczywiste ani jednoznaczne. Rzeczywistość miesza się z przywidzeniami, jawa ze snem, fakty z ułudą, dwa równoległe światy nakładają się na siebie. Pytanie, w którym Ty żyjesz…

Drugi tom Sagi czasu przemiany wrzuca nas w wir wydarzeń będących bezpośrednią kontynuacją historii opisanych w Ósmym niebie. Czy związek Łucji z Adamem przetrwa próbę? Co zrobią, gdy na ich drodze ponownie pojawi się Mikael? Czy Róża i Gabriel namieszają tak bardzo, jak we wszystkich poprzednich życiach? Jaki sekret nosi w sobie Marcin i kim jest jego bliźniak z równoległego świata? W tym tomie dowiemy się prawdy o Łucji i Adamie, poznamy historię ich miłości, która zachwyci nas ponad wszystko.

Po drugiej stronie nieba to wyjątkowa, magiczna opowieść o miłości i aniołach, a zarazem współczesne ujęcie tematu objawienia, osadzone w nurcie nowej duchowości. Czy wyjaśnią się wszystkie zagadki Ósmego nieba czy raczej pojawi się masa nowych pytań — o tym musicie przekonać się sami. Z pewnością drugi tom wciąga jeszcze bardziej niż pierwszy, a akcja nie zwalnia ani na moment.

Po drugiej stronie nieba od Łucja Wilewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć