ebook Trans
2.87 / 5.00 (liczba ocen: 558) Ilość stron (szacowana): 208

Trans

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Powszechna historia kobiety i mężczyzny, czyli opowieść o tym, jak wielka miłość zamienia się w dramat.

Wnikliwe i bezkompromisowe studium toksycznego uzależnienia.

Współczesna powieść obyczajowa. Małżeństwo młodej emigrantki w Paryżu okazuje się dramatyczną porażką. Po rozstaniu z mężem poznaje słynnego reżysera Laskiego, od lat mieszkającego i tworzącego we Francji. Miłość do starszego artysty to wyrafinowana sado-masochostyczna gra. Intrygująca, napisana ostrym językiem, powieść „z kluczem” o miłosnym „transie”, seksie, narkotykach, niemocy twórczej i toksycznym uzależnieniu.

Manuela Gretkowska debiutowała w 1991 r. powieścią My zdies’ emigranty. W jej dorobku są także: Tarot paryski, Kabaret metafizyczny, Namiętnik, Światowidz, Polka, Europejka, Obywatelka, Kobieta i mężczyźni, Miłość po polsku.

Książki Manueli Gretkowskiej przetłumaczono na kilkanaście języków.

Fragment:

Wspierał się na mnie zmęczony życiem mężczyzna. Znużenie seksem i kobietami nie przeszkadzało mu przesunąć dłonią wzdłuż moich pleców. Odszukać krągłość pośladków pod wzorzystą, jedwabną sukienką Kenzo kupioną przez Nicolę.

- Ale pani chudziutka, prawie pani nie ma. No tak, ale ktoś taki nie powinien istnieć. Z umysłem starca i ciałem dziewczyny. Czy bestia apokalipsy dotrwa do następnego spotkania? – Obrócił mnie do siebie.

Byliśmy w tańcu, jeśli można tańczyć marsz żałobny. Nie widziałam smutniejszych oczu. Oczy żebraka proszącego o wsparcie i łaskę następnego dnia.

- Gdzie pani mieszka?

- Na barce.

- Po co?

- Żeby nie utonąć. – Humorem polerowałam moją bezdomność

Trans od Manuela Gretkowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Żeby coś osiągnąć, trzeba pracować. Codziennie.
Tęsknota jest pokutą za przeżyte kiedyś szczęście.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć