ebook Angielski – Grammar Master: Grammar Tenses – poziom średnio zaawansowany / zaawansowany: B1-C1 (New edition) - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Angielski – Grammar Master: Grammar Tenses – poziom średnio zaawansowany / zaawansowany: B1-C1 (New edition) - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 18.92
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
18.92 zł
22.96 zł
Inne proponowane

Chcesz tak opanować gramatykę, aby poprawnie rozmawiać i pisać po angielsku? Ucz się z kursem „Angielski. Grammar Master: Grammar Tenses – New Edition”, który stopniowo uczy wszystkich najważniejszych czasów i form gramatycznych niezbędnych do poprawnego porozumiewania się w języku angielskim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Dlaczego warto wybrać kurs „Angielski. Grammar Master: Grammar Tenses – New Edition”?
Aby udoskonalić swój styl wypowiedzi, nie wystarczy poznać zasady gramatyczne. Ważne jest, aby rozumieć różnice w użyciu czasów i wiedzieć, w jakich sytuacjach zastosować daną formę. Potem wystarczy po prostu zastosować tę wiedzę w praktyce i to właśnie znajdziesz w tym kursie. To łatwa i skuteczna nauka dla każdego!
W każdej lekcji:
• ciekawa historyjka ucząca gramatyki w kontekście,
• nagrane przejrzyste wyjaśnienia lektora z przykładami,
• praktyczne wskazówki zwracające uwagę na szczególne przypadki użycia czasów,
• zestaw ćwiczeń utrwalających poznane formy w typowych sytuacjach,
• samodzielne tworzenie zdań i pytań według instrukcji lektora.
E-book (plik PDF) dołaczony do audiobooka zawiera pełny tekst kursu: dialogi, ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami oraz dodatkowo appendix z tłumaczeniem wszystkich zasad gramatycznych.

Angielski – Grammar Master: Grammar Tenses – poziom średnio zaawansowany / zaawansowany: B1-C1 (New edition) - audiobook od Dorota Guzik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć