ebook Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 22358)

Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 40.04
wciąż za drogo?
48.36 złpremium: 31.20 zł Lub 31.20 zł
-23% 40.04 zł Lub 36.04 zł
52.00 zł Lub 46.80 zł
40.01 zł
41.08 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
W „Kosmosie” Carl Sagan tylko rzucił okiem na wspaniałą tajemnicę Wszechświata i udostępnił ją milionom ludzi na całym świecie. W „Błękitnej kropce”, oszałamiającej kilkuset barwnymi ilustracjami kontynuacji tamtego bestsellera, słynny astronom kończy swoją rewolucyjną podróż przez przestrzeń i czas. Oto pasjonująca opowieść o eksploracji Układu Słonecznego oraz o szansach na kolonizację kosmosu.
 

Przyszłe pokolenia będą spoglądać wstecz na naszą epokę jako czas, w którym ludzka rasa wreszcie w radykalny sposób pokonała nową granicę – kosmiczną przestrzeń. W swojej książce Sagan śledzi romantyczną historię naszego startu w kosmos i ocenia przyszłość, która otworzy się przed nami, kiedy już skolonizujemy nasz system planetarny i wyruszymy dalej, do odległych galaktyk. Autor niezwykle sugestywnie udowadnia, że eksploracja i osiedlenie się człowieka na innych światach, w tym także zaludnienie nieznanych jeszcze galaktyk, nie jest ani fantazją, ani luksusem, ale raczej koniecznym warunkiem przetrwania ludzkiego rodzaju.

„Fascynująca... Zapadająca w pamięć... Odkrywcza... Być może najlepsza z książek Sagana!” – „The Washington Post”

Błękitna kropka. Człowiek i jego przyszłość w kosmosie od Carl Sagan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć