ebook Natalia
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 151) Ilość stron (szacowana): 416

Natalia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.35
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
-31% 15.35 zł Lub 13.82 zł
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
22.04 zł
27.90 zł
27.90 zł Lub 25.11 zł
-31% 15.35 zł
21.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Natalia Odręga pochodzi z zamożnej rodziny posiadającej niemały majątek. Jej ojciec chce wydać ją za mąż za mężczyznę z arystokratycznej rodziny. Ale Natalia, pomimo olbrzymiego posagu,  nie miała dotąd szczęścia w miłości… Natalia wraz z rodziną wyjeżdża na karnawał do Krakowa. Młody Szymon Pawłowski,  związany obietnicą złożoną ojcu, poszukuje żony. Poznawszy Natalię, którą szybko polubił,  postanawia uczynić zadość życzeniom ojca i oświadcza się. Jednak są osoby, które nie chcą dopuścić do zawarcia małżeństwa. Wraz z pojawieniem się kandydata na męża o Natalii zaczynają krążyć plotki, że para się magią i chce zaszkodzić jednemu z domowników. Ktoś wyraźnie pragnie jej kompromitacji w oczach Szymona. Dziewczyna będzie musiała zdecydować  czy wyjawić swoje sekrety, zanim wpadnie w wielkie tarapaty. Świat dziewiętnastowiecznych intryg, romansów, niespełnionych nadziei i spełnionych miłości leży przed Tobą na wyciągnięcie dłoni.

Natalia od Magdalena Wala możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie człowieka staje się bogatsze, gdy ma swoje pasje. Gdy zaś się nimi dzieli, sam staje się w oczach innych fascynujący.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć