W ciemnościach strachu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.03 / 5.00
liczba ocen: 2198
najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
KURSGA#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-44% 17.88 zł
32.50 złpremium: 19.50 zł
26.00 zł
32.50 zł
Pozostałe księgarnie
21.54 zł
26.00 zł
27.62 zł
28.60 zł
29.25 zł
31.53 zł
32.50 zł
32.50 zł
32.50 zł
Opis:

Każdego roku w Stanach Zjednoczonych ludzie znikają bez śladu.

Julia, którą znaleziono nagą i oskalpowaną, gdy błąkała się po ulicach Nowego Jorku, twierdzi, że wydostała się z piekła i widziała samego diabła.

Tymczasem w kościele św. Edwarda ołtarz spływa ludzką krwią... Prowadząca śledztwo młoda policjantka Annabel O’Donnel i były ekspert profilujący Joshua Brolin trafiają na trop tajemniczej sekty czczącej nowe bóstwo – Kalibana. Jaki cel przyświeca jej wyznawcom? Co się stało z 67 osobami, po których wszelki słuch zaginął, a które zostały uwiecznione na wstrząsających fotografiach? Policja i FBI muszą się zmierzyć z potwornością, która przekracza wszelkie wyobrażenie, z okropieństwami, które mogły się zrodzić jedynie w chorym umyśle szaleńca. Muszą otworzyć drzwi prowadzące do tajemniczego, przerażającego świata…

CYTATY:
Sprzymierzeńców zyskuje się przez zaspokajanie ciekawości nieznajomych.
Człowiek jest zakłamany, dopasowuje zasady do własnych potrzeb.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Drugą część trylogii Maxima Cahttama czytałem wiele lat temu. Nie wiem jakie wrażenie zrobiłaby teraz na mnie ta książka, jednak na owe czasy był to murowany hit. Polecałem nie tylko tę powieść, ale cały cykl każdemu, kto tylko chciał mnie słuchać i wyrażał zainteresowanie thrillerami.

    Autor wznosi się na wyżyny, prezentując swoje możliwości w kreowaniu paralogicznego świata, tworzy wiarygodnego bohatera, którego poddaje coraz gorszym doznaniom.

    To thriller wyłącznie dla osób o bardzo mocnych nerwach, dla tych którzy nie boją się zajrzeć w najbardziej mroczne zakamarki ludzkich umysłów i dusz.

    Rewelacja

Inne proponowane
Warto zerknąć