Wendeta
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.12 / 5.00
liczba ocen: 752
cena: 20.93
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.90 złpremium: 17.94 zł
23.54 zł
23.92 zł
25.42 zł
25.42 zł
Pozostałe księgarnie
20.93 zł
25.05 zł
25.06 zł
26.91 zł
26.91 zł
28.40 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Pełna zwodniczych tropów oraz scen przyprawiających o szybsze bicie serca, Wendeta pozostawi czytelników w stanie niecierpliwego oczekiwania na kolejne przygody Nikki Boyd.
 
Irene Hannon, pisarka
Nikki Boyd jest najlepszą agentką w Oddziale Specjalnym ds. Osób Zaginionych w stanie Tennessee. Nie potrzebuje niczyjej zachęty do wytężonej pracy: zagadka zniknięcia jej własnej siostry, nierozwikłana od dziesięciu lat, stanowi dla niej źródło nieustannej motywacji. Kiedy na miejscu kolejnego przestępstwa odkrywa fotografię uprowadzonej nastolatki, wykonaną przestarzałym typem aparatu marki Polaroid, przeszłość gwałtownie łączy się z teraźniejszością. Im bardziej Nikki zbliża się do porywacza, tym mocniej czuje, że prowadzona sprawa nabiera dla niej osobistego charakteru. Niepostrzeżenie dochodzi do zamiany ról: zamiast prowadzić pościg, agentka Boyd staje się osobą ściganą.
W pierwszej części Akt Nikki Boyd Lisa Harris ani na moment nie zwalnia tempa akcji, utrzymując czytelnika w napięciu aż do zaskakującego finału.
 
Powieści Harris zdążyły już zyskać sobie w Stanach Zjednoczonych rzesze oddanych wielbicieli. Krytycy także wypowiadają się o nich entuzjastycznie.
 
Czytelnicy poszukujący silnej bohaterki kobiecej oraz kryminalnej zagadki będą zachwyceni pisarstwem Harris. - Publishers Weekly

Emocje gwarantowane od początku do końca. - RT Book Review

Wyraziste postacie oraz wciągająca fabuła... Idealna lektura zarówno dla fanów kryminału, jak i wielbicieli subtelnych powieści obyczajowych. - Booklist

Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć