ebook Tunel
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 41) Ilość stron (szacowana): 275

Tunel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 16.50
wciąż za drogo?
16.50 zł Lub 14.85 zł
17.90 zł
25.60 zł Lub 23.04 zł
25.49 zł
25.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane
Nowe wydanie sensacyjnego debiutu polskiej pisarki zamieszkałej w Berlinie. To właśnie za sprawą „Tunelu” Magdalena Parys znalazła się na europejskiej liście literackiej. Historia muru berlińskiego opowiedziana jak nigdy dotąd!

Debiutancka powieść Magdaleny Parys łączy w sobie cechy wirtuozersko skonstruowanej beletrystyki obyczajowej z walorami wciągającego kryminału politycznego. Akcja zaczyna się w 2000 roku, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie dawny nadzorca budowy owianego tajemnicą tunelu pod murem berlińskim. Czy jego śmierć może mieć coś wspólnego z ucieczką Franza, który w 1981 roku tunelem przedostał się do Berlina Zachodniego?
Intryga się zagęszcza, a siatka powiązań polityczno-towarzyskich sprawia, że żaden z bohaterów nie pozostaje poza podejrzeniem.

Tunel od Magdalena Parys możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Twoja historia cię dogoni, choćby w następnym pokoleniu.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Jestem rozczarowany tą pozycją. Naczytałem się trochę pochlebnych opinii i myślałem, że to będzie zupełnie coś innego. Nie trafił do mnie sposób w jaki tak książka została napisana. Nudziłem się przy niej, choć momentami wydawało się, że będzie ciekawie, ale nie było.

Warto zerknąć