ebook Córka Izebel
3.78 / 5.00 (liczba ocen: 174)

Córka Izebel
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
Wydawca:  Wydawnictwo MG
E-book - najniższa cena: 16.93
Audiobook - najniższa cena: 20.97
24.90 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
16.93 zł Lub 15.24 zł
21.25 zł Lub 19.13 zł
24.90 zł
18.06 zł
18.06 zł
18.18 zł
18.33 zł
18.68 zł
18.92 zł
22.50 zł
24.90 zł
24.90 zł
Inne proponowane

Do czego zdolna jest matka dla dobra swojego dziecka? Trzymające w napięciu studium ciemnej strony ludzkiej natury umiejscowione na tle XIX-wiecznego Frankfurtu. Opowiada historię dwóch wdów – z których jedna to zamożna filantropka oddana sprawie liberalnych reform zapoczątkowanych przez jej męża, a druga to zmagająca się z ubóstwem matka całkowicie oddana sprawie zapewnienia pomyślnej przyszłości swojej córce.

Madame Fontaine, wdowa po wybitnym chemiku, ma w sobie wystarczająco determinacji i przebiegłości, żeby doprowadzić do skutku plany matrymonialne młodej Minny i każdemu, kto ośmieli się stanąć na jej drodze grożą niebezpieczne konsekwencje. Lecz czy nie natrafiła przypadkiem na godnego siebie przeciwnika w osobie niejakiego Słomianego Jacka, byłego pensjonariusza zakładu dla obłąkanych? Dopiero w domu pogrzebowym okaże się, kto zatryumfuje – i kto ujdzie z życiem.

Córka Izebel od Wilkie Collins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Muzyka to doskonały pocieszyciel; muzyka sprzyja miłości.
Im jesteśmy lepsi, tym więcej bezinteresownej uwagi poświęcamy innym. Im jesteśmy gorsi, tym bardziej koncentrujemy się na sobie.
Każdy człowiek wydaje się sobie ciekawy - ale im więcej w nas niegodziwości, tym bardziej jesteśmy sobą zaabsorbowani.
Jak się nie mam nic mądrego do powiedzenia, lepiej milczeć.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Gdybym stwierdził, że zdecydowanie wolę czytać takie książki, niż te, które obecnie wydaje się hurtowo, szumnie nazywając rewelacyjnymi, nie byłoby w tym, żadnej przesady.
    Wilkie Collins to autor, który nie potrzebuje chwytliwego i rozwrzeszczanego marketingu. To pisarz, po książki którego sięgam bez zastanowienia i bez obawy, ze mogę zostać zawiedziony.
    Tutaj atutem jest nie tylko sama historia, należy zachwycać się przepięknym językiem, rewelacyjnie i drobiazgowo wykreowanymi bohaterami.

    W "Córce Izebel" wszystko jest dogłębnie przemyślane, nieśpieszna fabuła prowadzona jest w taki sposób, aby czytelnik poddał się jej całkowicie i chłonął ją, czerpiąc z niej maksimum zadowolenia. Emocje i literacka rozkosz gwarantowane.

Warto zerknąć