ebook Twoje kompetentne dziecko. Dlaczego powinniśmy traktować dzieci poważniej?
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 561) Ilość stron (szacowana): 263

Twoje kompetentne dziecko. Dlaczego powinniśmy traktować dzieci poważniej?
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MiND
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 18.20
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
23.80 zł Lub 21.42 zł
28.00 zł
18.20 zł
19.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czy właściwie rozumiemy zachowanie naszych dzieci? Czy umiemy w porę zauważyć ich problemy? Jak możemy rozwinąć w nich poczucie własnej wartości i wiarę w siebie? Jakim traktowaniem wzmacniamy je, a jakim osłabiamy?

Współcześni rodzice często czują się bezradni względem swoich dzieci. Gubią się też wśród porad wychowawczych, które mają sprawić, że ich dzieci staną się posłuszne i grzeczne. Jesper Juul, europejski autorytet w dziedzinie wychowania, twierdzi, że dzieci wcale nie muszą być grzeczne! Zamiast tego powinny mieć zdrowe poczucie własnej wartości, wierzyć w swoje siły i nawiązywać dobre relacje z innymi. Powinny także stopniowo uczyć się odpowiedzialności za siebie, a w razie potrzeby także za innych.

 

JESPER JUUL, duński terapeuta rodzinny i pedagog, jeden z założycieli i dyrektorów Skandynawskiego Instytutu Kemplera dla pedagogów. Od 2004 roku kieruje siecią poradni wychowawczych Family-Lab International w ponad 15 krajach świata. Prowadzi wykłady, seminaria i warsztaty dla rodziców.


Twoje kompetentne dziecko. Dlaczego powinniśmy traktować dzieci poważniej? od Jesper Juul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dobra choć brakowało mi bardziej konkretnych "sposobów" na wprowadzenie w życie.

Warto zerknąć