ebook Twoje kompetentne dziecko. Dlaczego powinniśmy traktować dzieci poważniej?
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 651) Ilość stron (szacowana): 263

Twoje kompetentne dziecko. Dlaczego powinniśmy traktować dzieci poważniej?
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MiND
Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.50
wciąż za drogo?
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
25.50 zł Lub 22.95 zł
27.00 zł
30.00 zł
24.00 zł
25.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Czy właściwie rozumiemy zachowanie naszych dzieci? Czy umiemy w porę zauważyć ich problemy? Jak możemy rozwinąć w nich poczucie własnej wartości i wiarę w siebie? Jakim traktowaniem wzmacniamy je, a jakim osłabiamy?

Współcześni rodzice często czują się bezradni względem swoich dzieci. Gubią się też wśród porad wychowawczych, które mają sprawić, że ich dzieci staną się posłuszne i grzeczne. Jesper Juul, europejski autorytet w dziedzinie wychowania, twierdzi, że dzieci wcale nie muszą być grzeczne! Zamiast tego powinny mieć zdrowe poczucie własnej wartości, wierzyć w swoje siły i nawiązywać dobre relacje z innymi. Powinny także stopniowo uczyć się odpowiedzialności za siebie, a w razie potrzeby także za innych.

 

JESPER JUUL, duński terapeuta rodzinny i pedagog, jeden z założycieli i dyrektorów Skandynawskiego Instytutu Kemplera dla pedagogów. Od 2004 roku kieruje siecią poradni wychowawczych Family-Lab International w ponad 15 krajach świata. Prowadzi wykłady, seminaria i warsztaty dla rodziców.


Twoje kompetentne dziecko. Dlaczego powinniśmy traktować dzieci poważniej? od Jesper Juul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dobra choć brakowało mi bardziej konkretnych "sposobów" na wprowadzenie w życie.

Warto zerknąć