ebook Honor Harrington: Misja Honor
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 7813)

Honor Harrington: Misja Honor
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.00
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
26.44 zł Lub 23.80 zł
31.53 zł Lub 28.38 zł
33.90 zł
33.90 zł
-58% 13.00 zł
26.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejny tom serii o losach Honor Harrington. Gwiezdne Królestwo Manticore i Republika Haven od lat toczą zażartą wojnę. Po obu stronach dojrzewa przekonanie, że najwyższy czas ją skończyć. Zwłaszcza że w powietrzu wisi nowy konflikt między Królestwem Manticore a Ligą Solarną...

Aby uniknąć zgubnej wojny na dwa fronty, Honor Harrington opracowała odważną strategię – wymagająca czasu, ale gwarantującą sukces. Krótkowzroczni politycy opóźniają precyzyjny plan Honor. Na szczęście dzięki zwłoce Równaniu udaje się przeprowadzić uprzedzający atak. Jego skutki radykalnie zmieniają układ sił, lecz nowa strategiczna sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań. Honor zna już smak porażki i teraz powraca po ostateczne zwycięstwo.

„Fani serii z radością powitają Honor ponownie w akcji!” – „Publishers Weekly”

„Czytelnicy mogą być pewni, że zostaną uHonorowani jeszcze wielokrotnie i za każdym razem będą mieli z tego mnóstwo staysfakcji” – „Booklist”

Honor Harrington: Misja Honor od David Weber możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć