ebook Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko
3.89 / 5.00 (liczba ocen: 10086) Ilość stron (szacowana): 232

Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 12.90
Audiobook - najniższa cena: 35.90
16.74 złpremium: 10.80 zł Lub 10.80 zł
12.90 zł
19.20 zł Lub 17.28 zł
13.86 zł
14.16 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Przełomowa książka o talencie, pasji i osobistym sukcesie autorstwa jednego z czołowych światowych myślicieli oraz mówców w dziedzinach kreatywności i innowacji.

Żywioł to miejsce, w którym naturalny talent spotyka się z osobistą pasją. Kiedy ludzie odkrywają swój Żywioł, czują się najpełniej sobą, są w najwyższym stopniu zainspirowani i dokonują osiągnięć na najwyższym poziomie. Książka opiera się na historiach bardzo wielu ludzi, jak były Beatles Paul McCartney, aktorka Meg Ryan, reżyser Ridley Scott, pisarz Paulo Coelho, fizyk noblista Richard Feynman, biznesmen Richard Branson, twórca Simpsonów Matt Groening, raper Jay-Z i wielu innych, którzy dokonali najwyższych osiągnięć w najróżniejszych dziedzinach. Zgłębia zróżnicowanie ludzkiej inteligencji, siłę wyobraźni i kreatywności oraz znaczenie poświęcenia się naszym własnym zdolnościom.

Ken Robinson ze zgryźliwym poczuciem humoru przygląda się warunkom, które umożliwiają nam znalezienie się w Żywiole oraz tym, które tłamszą tę możliwość. Mówi o tym, że wiek czy profesja nie stanowią przeszkody. Ukazuje absolutną konieczność rozwijania kreatywności i innowacji poprzez zmianę sposobu myślenia o wyobraźni i zasobach ludzkich. Książka ta stanowi także niezbędną strategię dla przemiany edukacji, biznesu i społeczności, by sprostać wyzwaniom życia i dokonywać osiągnięć w dwudziestym pierwszym wieku.

Uchwycić Żywioł. O tym, jak znalezienie pasji zmienia wszystko od Lou Aronica, Ken Robinson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wspaniała edukacja zależy od wspaniałego nauczania.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć