ebook Hotel nad oceanem
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 148)

Hotel nad oceanem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.74
Audiobook - najniższa cena: 22.85
wciąż za drogo?
23.74 złpremium: 15.32 zł Lub 15.32 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
25.53 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.22 zł
22.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

PRZYJAZD DO LUKSUSOWEGO HOTELU W MAINE OBUDZI WSPOMNIENIA, KTÓRE ZAGROŻĄ WSZYSTKIEMU, CO W ŻYCIU CENISZ…

Claire Dellamare przyjeżdża do hotelu Tourmaline na wyspie Folly Shoals w stanie Maine na spotkanie biznesowe z ojcem, dyrektorem generalnym ich firmy. Kiedy zaczynają nawiedzać ją dziwne wspomnienia, dowiaduje się, że w 1989 roku zaginęła podczas swoich czwartych urodzin organizowanych właśnie w tym hotelu. Odkrywa także, że rok później pojawiła się w tym samym miejscu z karteczką przypiętą do sukienki. Nikt nie wiedział, gdzie Claire spędziła tamten rok, a ona sama w ogóle nie pamięta, że kiedykolwiek zaginęła.

Luke Rocco stracił matkę w równie niewyjaśnionych okolicznościach, w tym samym czasie, kiedy porwano Claire. Gdy przypadkowe spotkanie ujawnia to niezwykłe powiązanie między nimi, Claire i Luke postanawiają razem odkryć prawdę o wydarzeniach tamtego osnutego tajemnicą roku.

Gdy na granicy jej świadomości pojawiają pojedyncze przebłyski wspomnień, które ze wszystkich sił jej rodzina stara się wymazać, a morderca depcze jej po piętach, życie Claire staje się zależne od tego, czy uda jej się rozszyfrować zagadkę z przeszłości. Ktoś, a być może każdy, skrywa przed nią jakiś sekret i Claire gotowa jest zrobić wszystko, żeby prawda ujrzała światło dzienne.

Hotel nad oceanem od Collen Coble możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  1. Fatalna intryga.
  2. NIewiarygodne wydarzenia i zupełnie bezsensowne zachowania bohaterów
  3. Miałki wątek miłosny
  4. Tkliwe zakończenie
  5. Tak słabej książki dawno nie czytałam!

Warto zerknąć