ebook Frajda
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Frajda
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
19.86 złpremium: 12.81 zł Lub 12.81 zł
17.50 zł 20% rabatu
21.35 zł
21.35 zł Lub 19.22 zł
25.00 zł Lub 22.50 zł
13.90 zł
17.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Ona i on, oboje bardzo młodzi. Warszawa. Lato. Rok tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąty któryś. Powietrze gęste jak budyń, a słowa „kocham” i „pragnę” zlewają się w jedno. Nie chodzi o seks i natychmiastową rozkosz, ale o niepewność, oczekiwanie. On chce jej mocno, ona lubi się z nim droczyć…

Frajda to rozpisana na stronice i na głosy piosenka miłosna. O namiętności i międzyludzkim przyciąganiu tak silnym, że przekracza ograniczenia czasu i przestrzeni i wytwarza własne wersje rzeczywistości.

Marta Dzido wreszcie napisała książkę o tym, jak przyjemnie być kobietą.

Frajda od Marta Dzido możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Piękna opowieść o niecodziennej kruchej relacji.
    Na samą uwagę zasługuje tutejsza narracja, użyty język, który wspaniale oddaje uczucia, nie infantylizując ich ani nie ośmieszając. Jestem jednak przekonany, że spory wkład w opisany tu związek wniosła specyficzna epoka w której dane było bohaterom egzystować.
    To, co szczególnie mi się spodobało, to zabawa słowem. Urywane zdania po kilku wyliczeniach (genialnie to oddaje uczucia i myśli!), zabawy utartymi posiedzeniami, tudzież cytatami z kultury.
    Szybko się czyta, ale taka dawka wystarczy - jak na przyjętą bardziej poetycką aniżeli prozaiczną formę.

Warto zerknąć