ebook Ukrwienia
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 836) Ilość stron (szacowana): 64

Ukrwienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 15.32
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.32 zł Lub 13.79 zł
17.77 zł
18.50 zł Lub 16.65 zł
19.90 zł
15.48 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Anna kocha męża, ale czułość otrzymuje od Andrzeja. Konstanty, Julia i Sarah nie mogą bez siebie żyć. Chociaż żyją w trójkącie – nie czują zazdrości…

Nie trzeba wymyślać skomplikowanych fabuł – wystarczy słuchać, zachwycać się i wzruszać. Janusz Wiśniewski raz jeszcze przybliża nam prawdziwe historie przypadkowo napotkanych, zwykłych-niezwykłych ludzi. Ludzi, których zawsze łączy pragnienie miłości i bliskości innych. To każdy z nas – chociaż oddzielają nas mury niezrozumienia i niewiedzy – każdy nosi w sobie historię skrywającą głęboką prawdę o człowieku.

Ukrwienia od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Po niesprawiedliwości musi nastąpić kara i pokuta. Ludzkość praktykuje to od tysięcy lat. Metody się zmieniły, ale cel pozostał ten sam.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Już kilkakrotnie pisałam, że nie lubię opowiadań Wiśniewskiego - wolę powieści. Ten zbiór także mnie rozczarował. Kilka zawartych tu historii już znałam z innych wydań jego twórczości. Może wynika to z tego, że nie czytam literatury firmowanej nazwiskiem Wiśniewski Janusz Leon chronologicznie, ale w przypadkowej kolejności.
    Mam nieodparte wrażenie, a nawet pewność, bo zauważyłam to już przy innych zbiorach jego opowiadań , że Pan Janusz na początek daje coś czego jeszcze nigdzie wcześniej nie opublikował, taki swoisty debiut, a potem to już....są tylko odgrzewane kotlety.....Nawet jeden z tekstów zawartych w tym tomiku rozszerzył trochę i wrzucił do niedawno wydanej powieści.....
    Zamknęłam tę książkę z poczuciem, że wszystko już było i nic mnie nie zaskoczyło. Ze spokojem czekam na kolejną powieść.

Warto zerknąć