ebook Ukrwienia
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 811) Ilość stron (szacowana): 64

Ukrwienia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.32
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
15.32 zł Lub 13.79 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
15.48 zł
16.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Anna kocha męża, ale czułość otrzymuje od Andrzeja. Konstanty, Julia i Sarah nie mogą bez siebie żyć. Chociaż żyją w trójkącie – nie czują zazdrości…

Nie trzeba wymyślać skomplikowanych fabuł – wystarczy słuchać, zachwycać się i wzruszać. Janusz Wiśniewski raz jeszcze przybliża nam prawdziwe historie przypadkowo napotkanych, zwykłych-niezwykłych ludzi. Ludzi, których zawsze łączy pragnienie miłości i bliskości innych. To każdy z nas – chociaż oddzielają nas mury niezrozumienia i niewiedzy – każdy nosi w sobie historię skrywającą głęboką prawdę o człowieku.

Ukrwienia od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Po niesprawiedliwości musi nastąpić kara i pokuta. Ludzkość praktykuje to od tysięcy lat. Metody się zmieniły, ale cel pozostał ten sam.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Już kilkakrotnie pisałam, że nie lubię opowiadań Wiśniewskiego - wolę powieści. Ten zbiór także mnie rozczarował. Kilka zawartych tu historii już znałam z innych wydań jego twórczości. Może wynika to z tego, że nie czytam literatury firmowanej nazwiskiem Wiśniewski Janusz Leon chronologicznie, ale w przypadkowej kolejności.
    Mam nieodparte wrażenie, a nawet pewność, bo zauważyłam to już przy innych zbiorach jego opowiadań , że Pan Janusz na początek daje coś czego jeszcze nigdzie wcześniej nie opublikował, taki swoisty debiut, a potem to już....są tylko odgrzewane kotlety.....Nawet jeden z tekstów zawartych w tym tomiku rozszerzył trochę i wrzucił do niedawno wydanej powieści.....
    Zamknęłam tę książkę z poczuciem, że wszystko już było i nic mnie nie zaskoczyło. Ze spokojem czekam na kolejną powieść.

Warto zerknąć