ebook REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 4339) Ilość stron (szacowana): 288

REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
22.45 zł Lub 20.21 zł
38.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
22.45 zł
44.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Praca zdalna jest jedną z obietnic przyszłości, które pojawiły się w konsekwencji burzliwego rozwoju technologii. Wydaje się jednak, że taka forma zatrudnienia nie jest dogodnym rozwiązaniem dla każdej firmy. Wielkie korporacje oparte na sztywnych strukturach i projektach wyliczonych co do godziny wyraźnie niechętnie sięgają po tę możliwość. Korzystają z niej raczej startupy czy firmy programistyczne. Jednak niemal każdy przyzna, że nie można bagatelizować korzyści płynących z modelu pracy zdalnej: brak potrzeby utrzymywania dużego biura, łatwiejsze prowadzenie biznesu w różnych strefach czasowych, prostszy dostęp do utalentowanych pracowników – to tylko te najbardziej oczywiste.
Trzymasz w rękach inspirujący zbiór porad praktyków w dziedzinie telepracy. Dzięki tej książce przekonasz się, jak łatwo dziś można współpracować z ludźmi znajdującymi się w różnych zakątkach świata. Poznasz korzyści z wdrożenia pracy zdalnej, takie jak uwolnienie się od uciążliwych dojazdów czy zwiększona wydajność i kreatywność pracowników. Dowiesz się, jakie narzędzia i techniki ułatwią maksymalne korzystanie z możliwości telepracy. Co istotne, w publikacji wskazano również wady takiego modelu działania, co pozwoli na w pełni świadome podjęcie decyzji. W końcu idea pracy zdalnej ma być nie tyle sposobem na cięcie kosztów zatrudnienia, ile na poprawę jakości pracy i zwiększenie satysfakcji z jej wykonywania!

W tej książce:
– Dlaczego warto przejść na pracę zdalną i jak się za to zabrać.
– Telepraca: prawdziwe wady i głupie wymówki.
– Metody pozyskiwania najlepszych współpracowników.
– Techniki zarządzania pracownikami zdalnymi.
– Niezbędnik telepracownika.

W świecie jutra nie będzie biur!

REMOTE. Pracuj zdalnie, biuro jest zbędne od Jason Fried, David Heinemeier Hansson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć