ebook Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach
3.3 / 5.00 (liczba ocen: 187)

Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.51
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
VIRTUALO#VIRTUALO Urodziny
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.51 zł Lub 19.36 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
21.51 zł
22.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)

Poznaj niesamowitą historię kobiety, której największą bronią jest cięty dowcip. Amy Schumer, słynna aktorka komediowa, stund-uperka i jedna z najbardziej wpływowych kobiet Ameryki, bez tabu opowiada o rodzinie, dyskryminacji kobiet, seksie oraz absurdach sławy. Jeśli chcesz, by ktoś wreszcie rozbawił cię do łez, ta książka jest dla ciebie!

Komediowy geniusz w spódnicy śmieje się ze wszystkich, ale przede wszystkim z siebie. A wszystko po to, by publiczność się uśmiechnęła i poczuła lepiej. Ta książka zabierze cię w podróż życia Amy: od kelnerki do dziewczyny z okładki Vogue’a.

Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach od Amy Schumer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Amy Schumer to gwiazda amerykańskiego stand-upu. W swojej książce bez oporów opowiada o swoim życiu, a właściwie o każdym jego aspekcie. Mówi o swojej rodzinie, seksie czy absurdach sławy. Śmieje się z wszystkich, a przede wszystkim z samej siebie.

Nie jestem wielką fanką stand-upu, coś tam niby oglądam, jednak bez szaleństwa. Szanuję artystów, którzy się tym zajmują, robią kawał naprawdę dobrej roboty. Możliwość poznania bliżej Amy wydawała mi się bardzo kusząca.

To będzie jeden z tych krótszych tekstów jakie przyjdzie mi napisać. Dziewczyna z tatuażem na lędźwiach to ten typ pozycji, którą najlepiej poznać samemu. Ciężko bowiem jednoznacznie stwierdzić czy autobiografie są dobre. Jeśli nie polubisz jej bohatera - cała książka nie przypadnie Ci do gustu.

Pewne jest jedno, to taka książka, którą powinno czytać się etapami. Sprawdziłam to na sobie. Czytając całość, rozdział po rozdziale, szybko się znużyłam. Wszystko było dla mnie identyczne, kolejne żarty przestały bawić, a jedynie bardziej irytowały. Amy zdawała mi się po raz kolejny poruszać podobne, jeśli nie te same, tematy. Dlatego spróbowałam czytać maksymalnie po trzy rozdziały jako przerywniki w czasie innej lektury. I to był strzał w dziesiątkę! Lektura stała się czystą i zabawną przyjemnością.

Amy to bardzo zabawna dziewczyna. Przynajmniej takie wrażenie na mnie wywarła w swojej książce. Podchodzi do wszystkiego z wielkim dystansem, humorem, a mimo to w moich oczach jest osobą bardzo dorosłą.Potrafi krytykować samą siebie i opowiadać o rzeczach naprawdę intymnych. Bardzo ją za to szanuję, mówienie szczerze o samym sobie nie jest łatwe. Zwłaszcza gdy mówimy o sferze intymnej. Nie tylko związanej z pierwszym skojarzeniem - seksem, ale także o emocjach.

Czytając Dziewczynę z tatuażem na lędźwiach czułam się jakbym siedziała obok opowiadającej Amy. Momentami wśród publiczności na jej występie, a momentami twarzą w twarz. Nie odczuwałam z jej strony żadnej bariery, jedynie czystą szczerość. Ta książka to naprawdę ciekawa przygoda i odskocznia od typowych lektur.

Ocena: 3/6
©Ciekawy cytat o książkach
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć