ebook Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych - audiobook
3.46 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 482)

Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 35.25
Audiobook - najniższa cena: 35.25
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Płonące wioski i masowe egzekucje. Grabieże i gwałty. Zabójstwa niewinnych cywilów i jeńców – Ukraińców, Żydów, Białorusinów i Polaków. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych przedstawia Piotr Zychowicz, autor takich głośnych książek jak „Pakt Piłsudski–Lenin”, „Opcja niemiecka” czy „Obłęd ’44”.

To nie jest komunistyczna propaganda. Niektórzy Żołnierze Wyklęci naprawdę dopuszczali się takich zbrodni. Dla jednych „Łupaszka”, „Bury”, „Ogień” czy „Wołyniak” to wielcy narodowi bohaterowie, ale dla innych – mordercy ich bliskich. „Skazy na pancerzach” to pierwsza książka, która przedstawia czarne karty z epopei Żołnierzy Wyklętych.
Napisana bez przemilczeń i lukrowania rzeczywistości charakterystycznych dla części polskiej literatury historycznej. Napisana bez znieczulenia. Na jej kartach znalazły się szokujące zeznania świadków i drastyczne opisy mordów.
Piotr Zychowicz nie ma wątpliwości – Żołnierze Wyklęci walczyli z niebywałą odwagą o słuszną sprawę. Nie oznacza to jednak, że należy ukrywać przed opinią publiczną niewygodne fakty, które ich dotyczą. Historia bowiem nigdy nie jest czarno-biała…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Miłogosta Reczka.

Skazy na pancerzach. Czarne karty epopei Żołnierzy Wyklętych - audiobook od Piotr Zychowicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć