Matka Edenu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.75 / 5.00
liczba ocen: 15
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 złpremium: 19.80 zł
27.60 zł
28.05 zł
33.00 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
18.48 zł
24.75 zł
28.04 zł
29.37 zł
33.00 zł
33.00 zł
Opis:

Młoda Gwiazdeczka Strumyk ma wielkie ambicje. Nie przypuszcza jednak, że wkrótce zostanie zastępczynią tajemniczej Geli i że to jej przeznaczeniem będzie odmienić życie na mrocznej planecie Eden...

Na dalekiej, pozbawionej słońca planecie, którą jej mieszkańcy nazywają Edenem, wyrosła cywilizacja. Ledwie parę pokoleń temu było ich kilkuset. Tulili się do światła i ciepła edeńskich lampodrzew, bojąc się zapuścić dalej w zimny mrok. Teraz ludzkość rozprzestrzeniła się po całym Edenie. Powstały dwa królestwa. Oba, zdominowane przez mężczyzn, utrzymują się z przemocy. Oba mają się za prawowitych potomków Geli, kobiety, która przybyła na Eden dawno temu w łodzi pływającej między gwiazdami i stała się matką ich wszystkich.
Młoda Gwiazdeczka Strumyk, spotykając przystojnego i potężnego mężczyznę, który przypłynął z drugiej strony Stawu, myśli, że znajdzie pole do popisu dla swojej ambicji i energii. Nie ma jednak pojęcia, że będzie musiała zostać zastępczynią Geli i nosić na palcu jej pierścień, a gdy obejmie tę rolę, jednocześnie pełną władzy i całkiem jej pozbawioną, spróbuje całkowicie odmienić historię Edenu.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć