Wiedźma Jego Królewskiej Mości - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.40 / 5.00
liczba ocen e-booka: 96
Ilość stron (szacowana): 300
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
16.73 zł
29.99 złpremium: 17.99 zł
19.99 zł
21.59 zł
23.99 zł
Pozostałe księgarnie
28.01 zł
29.99 zł
32.57 zł
Opis:

Sara Weronika Sokalska wyszła zwycięsko z konfrontacji z Nocnym Królem i Mistrzem Twardowskim. Nawet najwięksi wrogowie otwarcie nie kwestionują już jej prawa do tytułowania się Pierwszą Czarodziejką Polanii. Trwa jednak zakulisowa, brutalna walka o wpływy na dworze. Dla wielu potężnych frakcji pozbycie się Saniki z najbliższego otoczenia króla Juliana to pierwszy krok do zdobycia kontroli nad monarchą...

Na przekór wszystkiemu Sara pozostaje sobą, czyli „Piekielnicą”. Upartą czarodziejką o ciętym języku, której maniery pozostawiają wiele do życzenia. Większość problemów rozwiązuje nie siłą argumentów, a argumentem siły. Za nic ma prośby i błagania króla Juliana, pragnącego mieć w niej oparcie.
A Polanii jak zawsze grozi wielkie niebezpieczeństwo i sama magia nie wystarczy, aby je pokonać!

„Pełna magii rzeczywistość alternatywnego Krakowa jest tak wiarygodna, że po zakończeniu lektury z trudem sobie przypominamy, że nie ma młodego króla na Wawelu, a knowania czarodziejów z Uniwersytetu Jagiellońskiego nie współtworzą naszej polityki. Ale to czarownica Sanika pozostaje głównym aktorem tego przedstawienia. Śledzimy jej losy, do końca niepewni, czy ugnie się pod ciężarem odpowiedzialności i podąży w mrok” – Aleksandra Janusz, autorka serii „Kroniki Rozdartego Świata”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć