ebook Wiedźma Jego Królewskiej Mości - audiobook
3.38 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 262) Ilość stron (szacowana): 300

Wiedźma Jego Królewskiej Mości - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 18.86
Audiobook - najniższa cena: 14.79
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
14.79 zł 20% rabatu
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
17.04 zł
17.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Sara Weronika Sokalska wyszła zwycięsko z konfrontacji z Nocnym Królem i Mistrzem Twardowskim. Nawet najwięksi wrogowie otwarcie nie kwestionują już jej prawa do tytułowania się Pierwszą Czarodziejką Polanii. Trwa jednak zakulisowa, brutalna walka o wpływy na dworze. Dla wielu potężnych frakcji pozbycie się Saniki z najbliższego otoczenia króla Juliana to pierwszy krok do zdobycia kontroli nad monarchą...

Na przekór wszystkiemu Sara pozostaje sobą, czyli „Piekielnicą”. Upartą czarodziejką o ciętym języku, której maniery pozostawiają wiele do życzenia. Większość problemów rozwiązuje nie siłą argumentów, a argumentem siły. Za nic ma prośby i błagania króla Juliana, pragnącego mieć w niej oparcie.
A Polanii jak zawsze grozi wielkie niebezpieczeństwo i sama magia nie wystarczy, aby je pokonać!

„Pełna magii rzeczywistość alternatywnego Krakowa jest tak wiarygodna, że po zakończeniu lektury z trudem sobie przypominamy, że nie ma młodego króla na Wawelu, a knowania czarodziejów z Uniwersytetu Jagiellońskiego nie współtworzą naszej polityki. Ale to czarownica Sanika pozostaje głównym aktorem tego przedstawienia. Śledzimy jej losy, do końca niepewni, czy ugnie się pod ciężarem odpowiedzialności i podąży w mrok” – Aleksandra Janusz, autorka serii „Kroniki Rozdartego Świata”

Wiedźma Jego Królewskiej Mości - audiobook od Magdalena Kubasiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć