ebook Srebrny łabędź
3.26 / 5.00 (liczba ocen: 1109) Ilość stron (szacowana): 336

Srebrny łabędź
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.72
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
21.72 zł Lub 19.55 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
21.92 zł
23.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Pierwszy tom mrocznej i porywającej serii Elite Kings Club Madison Montgomery to typowa dziewczyna z bogatego domu. W życiu nastolatki wszystko się zmienia, kiedy jej matka dopuszcza się zbrodni, a potem popełnia samobójstwo. Wybucha skandal, przez który dziewczyna znajduje się na językach wszystkich. Gdy ojciec Madison ponownie się żeni, zapada decyzja o przeprowadzce, a dziewczyna trafia do prywatnej szkoły. Mogłoby się wydawać, że to jej szansa na nowy start… Madison przekonuje się, że mury szkoły skrywają straszne tajemnice, a wszystkimi uczniami rządzi grupa dziesięciu niepokornych chłopaków. Elite Kings Club rozsiewa wokół siebie aurę tajemniczości i terroru. Chociaż dziewczyna nie chce wierzyć plotkom na ich temat, zaczyna mieć wątpliwości, kiedy wpada w oko przywódcy elitarnego klubu. Okazuje się, że Bishop zaczął na nią polowanie. Dlaczego członkowie Elite Kings Club nienawidzą Madison, a mimo to dyskretnie pilnują jej bezpieczeństwa? Co stało się z poprzednią dziewczyną, która związała się z jednym z nich? Dlaczego te wszystkie mroczne tajemnice są tak niebezpiecznie pociągające? __ Styl pisania Amo Jones pokochały fanki literatury erotycznej na całym świecie! Wciągająca opowieść o mrocznej i niebezpiecznej rozgrywce, która toczy się za murami elitarnej szkoły, otwiera zupełnie nową serię książek! Pierwszy tom – „Srebrny Łabędź” przyciąga jak członkowie Elite Kings Club. __ O autorce Amo Jones – pisarka z Nowej Zelandii. Autorka bestsellerowych serii dark romance: Sinful Souls, The Devil’s Own, Elite Kings Club.

Srebrny łabędź od Amo Jones możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zmiana obecnego miejsca zamieszkania może okazać się ciężka. Szczególnie, gdy podąża za nami historia, której nie da się w żaden sposób pozbyć, sprawić, by inni zapomnieli o jej istnieniu. Gdy ojciec Madison Montgomery po raz kolejny się żeni, zapada decyzja o przeprowadzce. Dziewczyna przeniesiona zostaje do prywatnej szkoły, do której zdążyły już dotrzeć plotki o jej matce, która najpierw popełniła morderstwo, a następnie samobójstwo. Dyskomfortowe uczucie przebywania wśród masy osaczających ją nieznajomych, szepczących za jej placami, potęguje jeszcze fakt, że o części z nich krążą dziwne, wręcz nierealnie mroczne historie. Słynny Elite Kings Club, owiany aurą tajemniczości, wkrótce staje się sporą częścią życia dziewczyny. Życia, które od tego momentu usiane będzie sprzecznymi wydarzeniami, niepokojem i rosnącym napięciem. Co stanie się, gdy Madison stopniowo zacznie łączyć ze sobą fakty? Czy członkowie Elite Kings Club okażą się dla niej pomocną opoką, czy też może największym zagrożeniem?

Biblioteka ma w sobie coś magicznego. Jest niczym portal do wielu różnych światów.

Srebrny łabędź jest pierwszym tomem cyklu Elite Kings Club. W pozycji tej prowadzona jest narracja pierwszoosobowa, która według mnie idealnie sprawdza się w romansach i obyczajówkach. Wydarzenia poznajemy z perspektywy głównej bohaterki, dzięki czemu bliżej poznajemy zarówno ją, jak i emocje ogarniające ją w danych momentach.

A jeżeli już o Madison mowa... cóż, dawno żadna z bohaterek nie wzbudziła we mnie tak wielu negatywnych emocji. To stereotypowa siedemnastolatka z bogatego domu, bezmyślna, sarkastyczna, którą autorka na siłę i bezskutecznie starała się wykreować na silną, niezależną i przede wszystkim inną od pozostałych dziewczyn w jej wieku. Ale polowania, broń i conversy, które nosiła z tak wielkim zamiłowaniem, w tym przypadku nie pomogły. Pełna sprzeczności, myśląca (choć momentami nawet to przychodziło jej z wielkim trudem) jedno, robiąca drugie, dodatkowo naiwna jak kilkuletnie dziecko. To, co najbardziej uwierało mnie w tej postaci to fakt, że gdy inni traktowali ją bez szacunku (lekko mówiąc...), ta zamiast się temu w jakikolwiek sposób przeciwstawić, automatycznie przestawała szanować samą siebie. Co do pozostałych bohaterów, słynnej męskiej dziesiątki, tworzącej tajemnicze stowarzyszenie, myślę, że słowo jaskiniowcy opisuje ich w idealny sposób. Przekonani o swojej wyższości, traktujący kobiety w przedmiotowy, wręcz ordynarny sposób, przesiąknięci manią kontrolowania wszystkiego i wszystkich wokół. I to by było na tyle, jeden wielki chodzący testosteron z wybujałym ego.

I tak jak bohaterowie byli niezwykle irytujący, tak sama fabuła, chociaż zagmatwana i niejasna, naprawdę wciągająca. Aż głupio się przyznać, ale zarwałam z tą pozycją noc, co chwilę powtarzając sobie, że jeszcze tylko jeden rozdział, jeszcze tylko kilka stron. Styl autorki był bardzo prosty, jednak same opisy dosyć barwne i plastyczne, za co spory plus. Już na samym początku czytelnik wrzucony zostaje na głęboką wodę, dzieje się naprawdę sporo, ale dlaczego jest tak jak jest, nie mamy bladego pojęcia. Spodobał mi się motyw dotyczący książki, którą czyta główna bohaterka, i która wprowadza nas stopniowo w historię, mającą spore powiązania z Elite Kings Club. Jednak w jakim stopniu opowieść przelana na papier jest prawdziwa, a w jakim jest jedynie fikcją? To właśnie to pytanie głównie krążyło w moich myślach podczas lektury.

Ponadto pozycję tę wyróżnia nietypowy, mroczny klimat, który pojawia się już niemal od samego początku. Aura tajemniczości, skrywanych przed światem sekretów i niebezpieczeństwa niemal nieustannie przebija się przez kartki papieru. Jeżeli chodzi natomiast o same sceny erotyczne, mimo, iż było ich całkiem sporo, były mi szczerze mówiąc obojętne, nie działały ani na plus, ani na minus tej pozycji. Z pewnością nie jest to jednak książka dla osób, które nie tolerują wulgarności, brutalności, czy wręcz prymitywności.

Srebrny łabędź to pozycja, która wzbudziła we mnie masę sprzecznych emocji. Szokowała, irytowała, wytrącała z równowagi, a jednocześnie sprawiała, że nie mogłam się od niej oderwać. Jeżeli jesteście fanami mrocznych klimatów i nie boicie się nieprzyzwoitości, myślę, że ta pozycja może się Wam spodobać. Sama chętnie sięgnę po kolejny tom, bo historia kryjąca się za Elite Kings Club, wyjątkowo mnie intryguje.

Ocena: 4/6
©Ver.reads
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć