ebook Z pełną mocą i skutkiem
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 3950)

Z pełną mocą i skutkiem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.00
-49% 16.00 zł
-15% 27.19 zł Lub 24.47 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
26.87 zł
27.19 zł
29.00 zł
31.99 zł
Inne proponowane

Fabuła zapiera dech w piersiach. Zajmująca i niezwykle aktualna. Clancy wciąż króluje.
The Washington Post

Północnokoreańska rakieta międzykontynentalna rozbija się na Morzu Japońskim. Weteran CIA ginie w dawnym Sajgonie, przemianowanym przez komunistów na Ho Chi Minh, a pakiet ważnych dokumentów niepostrzeżenie rozpływa się w powietrzu. Wszystkie brakujące fragmenty układanki leżą na stole, ale jej ułożenie zabierze Jackowi Ryanowi i pozostałym agentom Kampusu mnóstwo czasu. Czasu, którego nie mają.
Przed Jackiem Ryanem juniorem, agentem operacyjnym Kampusu, ważne zadanie: musi zapanować nad przemysłem nuklearnym Korei Północnej i udowodnić, że jest równie doskonałym strategiem jak Jack Ryan senior, jego ojciec i prezydent Stanów Zjednoczonych.


Tom Clancy (1947-2013) - słynny amerykański pisarz, autor bestsellerowych thrillerów i powieści sensacyjnych, od lat publikowanych na całym świecie.

Mark Greaney (ur. 1967) - z wykształcenia politolog, pisarz. Razem z Tomem Clancym napisał m.in. Wyścig z czasem i Zwierzchnika. Z pełną mocą i skutkiem to pierwsza książka z cyklu o Jacku Ryanie, napisana i opublikowana po śmierci Clancy’ego.

Clancy jest mistrzem szczegółów, zwłaszcza tych związanych z wojskowością i uzbrojeniem. Do tego tworzy silne moralnie, autentyczne postaci, które chcielibyśmy naśladować.
Houston Chronicle

Z pełną mocą i skutkiem od Tom Clancy, Mark Greaney możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć