ebook Uprowadzony
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 68683) Ilość stron (szacowana): 450

Uprowadzony
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 16.00
Audiobook - najniższa cena: 20.62
wciąż za drogo?
-37% 16.00 zł Lub 14.40 zł
17.60 zł Lub 15.84 zł
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
32.00 zł
19.20 zł
22.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane
Akcja, akcja i jeszcze raz akcja!

Życiem Reachera, „jeźdźca znikąd”, rządzi przypadek. Tym razem znalazł się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Pomoc udzielona przypadkowo spotkanej kobiecie nie wyjdzie mu na dobre – oboje zostają uprowadzeni, w biały dzień, w centrum Chicago.

Skuty kajdankami, wepchnięty do dusznej ciężarówki i wieziony w nieznanym kierunku były oficer żandarmerii wojskowej próbuje odgadnąć motywy i plany porywaczy. Prawdopodobnie są związane z jego towarzyszką niedoli, upartą i lubiącą stawiać na swoim Holly Johnson. Agentką FBI, córką generała zajmującego najwyższe stanowisko w amerykańskiej armii i chrześnicą… samego prezydenta.

Uprowadzony od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Geniusz kryje się w szczegółach.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Przeczytałem drugą opowieść o Jacku Reacherze i jestem pewien ze przeczytam wszystkie. Świetny bohater, świetna akcja. Jak zwykle piękna kobieta u boku. Ta książka ani chwile nie przynudza a czytelnik chce więcej i więcej z każda stroną. A fragment w jaskini zmroził mnie tak jakby sam tam był. Uwięziony. Polecam.

Warto zerknąć