ebook Na skraju załamania - audiobook
3.86 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 39012)

Na skraju załamania - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.99
Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
18.90 zł
31.53 złpremium: 20.34 zł Lub 20.34 zł
-25% 20.34 zł Lub 18.31 zł
25.09 zł 20% rabatu
33.90 zł Lub 30.51 zł
29.15 zł
30.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Jeśli nie możesz ufać nawet sobie, to komu możesz wierzyć? Deszczowa noc, głuche telefony i to okropne poczucie winy. Wszystko zaczęło się tamtej nocy. W lesie... Powieść autorki światowego bestsellera „Za zamkniętymi drzwiami”, który pokochali także polscy czytelnicy. Blisko 200 000 egzemplarzy sprzedanych tylko na naszym rynku! Prawie rok na liście bestsellerów empiku!

Cass Anderson nie zatrzymała się, by sprawdzić, czy siedząca w zaparkowanym na leśnej drodze samochodzie kobieta nie potrzebuje pomocy. Teraz nieznajoma nie żyje. Od tamtej feralnej nocy Cass nie może się pozbierać – regularnie powtarzające się głuche telefony mącą jej spokój, a ona sama czuje, że nieustannie jest obserwowana. Nawet najmniejszy dźwięk przyprawia ją o przyspieszone bicie serca i ciarki. Nękana wyrzutami sumienia zaczyna miewać kłopoty z pamięcią. Coraz częściej nie może sobie przypomnieć, czy zażyła lekarstwa, jaki kod odblokowuje alarm, gdzie zaparkowała samochód, dlaczego zamówiła dziecięcy wózek, skoro nie jest w ciąży, i czy leżący na blacie w kuchni nóż na pewno nie był pokryty krwią… Jedyne, czego nie może wyrzucić z pamięci, to twarz zamordowanej kobiety.
Autorka „ZA ZAMKNIĘTYMI DRZWIAMI”, bestsellera, który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym, a w Polsce gościł na listach bestsellerów przez ponad 30 tygodni, powraca z elektryzującym thrillerem psychologicznym!
Zaskakujące zwroty akcji i ciągłe napięcie przyprawiają o gęsią skórkę!

O audiobooku Na skraju załamania blogerzy napisali: 

Powieść Na skraju załamania to pozycja, która trzyma w napięciu i mnie trudno było się od niej oderwać. Lektorka Ewa Abart zaczarowała mnie swoim głosem. Potrafiła w bardzo dobry sposób przedstawić kreację bohaterki, że czuło się ten strach i niepewność, w jakim żyła...- Martyna Pokrzywa - Zaczytana Majka

Na skraju załamania - audiobook od B. A. Paris możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Główną bohaterką jest Cass Anderson, która nosi w sobie poczucie winy. Kobieta w ulewną noc przejeżdżając przez lasek zauważa samochód, w którym siedzi jakaś kobieta. Jest sama w lesie. Cass zastanawia się czy pomóc kobiecie, ale rezygnuje z tego i wraca do domu. Następnego dnia dowiaduje się o tym, że znaleziono zwłoki kobiety w lasku niedaleko jej domu... Od tej nocy bohaterka nie może sobie wybaczyć, że nie zareagowała i jej nie pomogła. Dodatkowo zaczyna mieć zaniki pamięci oraz głuche telefony. To sprawia, że Cass czuje się niepewnie i boi się o swoje życie, bo myśli, że morderca depcze jej po piętach...

To co dzieje się w życiu Cass jest okropne. Oczywiście kobieta może liczyć na wsparcie męża oraz przyjaciółki Rachel. Jednak bohaterka odczuwa lęk, ponieważ najmniejszy dźwięk sprawia, że boi się i kłopoty z pamięcią coraz bardziej się pogłębiają. To sprowadza ją do myśli, że być może tak jak jej matka ma wczesne objawy demencji, mimo że jest bardzo młoda. Matthew jej mąż jest opiekuńczy i bojąc się o żonę robi wszystko by ulżyć w jej poczuciu winy i cierpieniu. Jednak prawdę, jaką odkrywa pewnego dnia, gdy w jej ręce wpada mały czarny telefon komórkowy zmienia wszystko. Kobieta zdaje sobie sprawę, że to co dzieje się w jej życiu jest czymś więcej niż tylko lękiem. Mimo że samej trudno jej w to uwierzyć, postanawia postawić wszystko na jedną kartę...

Rozumiałam bohaterkę, gdy bała się o to, że może być chora. Przecież to musi być okropne uczucie, gdy zapomina się jak nastawia się pralkę czy używa ekspresu do kawy. Nie pamięta się o tym, jaki prezent zaproponowano się na urodziny czy kod do alarmu do domu... Jednak ryzyko i własne śledztwo jej się opłaciło, ponieważ dowiedziała się prawdy i sama mogła przeprowadzić eksperyment jak to naprawdę z nią jest. Ostatnie strony czytałam z zapartym tchem i nie mogłam uwierzyć w to, że sama tego nie przewidziałam! To było takie oczywiste od samego początku.

Powieść Na skraju załamania to pozycja, która trzyma w napięciu i mnie trudno było się od niej oderwać. Książkę czytałam w w wersji e-booka jak i słuchałam w audiobooku, gdy miałam taką okazję. I jeśli chodzi o wersję audio to lektorka Ewa Abart zaczarowała mnie swoim głosem. Potrafiła w bardzo dobry sposób przedstawić kreację bohaterki, że czuło się ten strach i niepewność, w jakim żyła... Gdyż historię poznajemy właśnie z perspektywy Cass. Dla mnie warto posłuchać, aby przeżyć to wszystko wraz z bohaterką. Nie sądziłam, że tak mi się to spodoba. Jeśli chodzi o wersję e-book to styl powieści jest bardzo dobry i nie ma też luk w fabule, gdybyście się zastanawiali.

Podsumowując oczywiście, że polecam tę pozycję książkową. Jest pełna emocji i od razu jest się wciągniętym w wir wydarzeń, od którego uwierzcie mi trudno się wyrwać.

Ocena: 6/6
©Zaczytana Majka
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetna ksiazka, do posiedzenia w chlodniejszy wieczor.

    Juz nie moge sie doczekac koljnych pozycji tej autorki

Warto zerknąć