ebook 13 minut - audiobook
3.36 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 732)

13 minut - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.33
Audiobook - najniższa cena: 25.48
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
25.48 zł 20% rabatu
-23% 26.87 zł Lub 24.18 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.39 zł
31.41 zł
Inne proponowane

„Byłam martwa przez 13 minut. Teraz chcę wiedzieć, dlaczego...” Mroczny, budzący dreszcz grozy thriller Sarah Pinborough, autorki „Co kryją jej oczy” – o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. O tym, że najmniej znamy tych, których uważamy za najbliższych.

Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno przyjaciół trzeba mieć blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej, ale czasem trudno ich rozróżnić. Moje przyjaciółki mnie kochają. Wiem to. Nie znaczyto jednak, że nie chciały mnie zabić...

„Tytuł najbardziej emocjonującej fabuły roku z pewnością należy do «13 minut» Sarah Pinborough” – „The Express”

„Ta książka to stworzone na miarę czasów instagramu połączenie «Wrednych dziewczyn» i «Tajemnej historii Donny Tartt»” – „The Times”

„Mroczny thriller psychologiczny, zgłębiający świat, w którym popularność i atrakcyjność to kwestia życia i śmierci” – „Book Trust”

„Pozycja obowiązkowa dla fanów Megan Abbott oraz seriali w rodzaju «Broadchurch». Obsypana pochwałami, uzależniająca, wciągająca. Wyśmienita. Nie mogę się doczekać następnej powieści Pinborough” – „Civilian Reader”

„«13 minut» to kolejny dowód na wybitny talent Pinborough do tworzenia fascynujących historii” – „Sci-Fi Bulletin”

„Typowe dla autorki upiorne zakończenie, a całość, powiedzmy to wprost, świetna jak cholera. Jedna z moich ulubionych książek tego roku” – „Liz Loves Books”

„Jeśli szukacie wspaniałego, wciągającego thrillera, osadzonego w lubującym się w dramatach i groźbach środowisku nastolatek, to właśnie go znaleźliście” – „Words and Wormholes”

„«13 minut» to misternie skonstruowany thriller, od którego nie sposób się oderwać i który sprawi, że zobaczycie wasze znajome nastolatki w zupełnie innym świetle” – „Books by Proxy”

„«13 minut» to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników mrocznych thrillerów dla młodzieży” – „Jess Loves Books”

13 minut - audiobook od Sarah Pinborough możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć