13 minut - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.45 / 5.00
liczba ocen e-booka: 339
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 złpremium: 20.94 zł
-30% 22.68 zł
-23% 26.87 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
31.41 zł
Opis:

„Byłam martwa przez 13 minut. Teraz chcę wiedzieć, dlaczego...” Mroczny, budzący dreszcz grozy thriller Sarah Pinborough, autorki „Co kryją jej oczy” – o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. O tym, że najmniej znamy tych, których uważamy za najbliższych.

Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno przyjaciół trzeba mieć blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej, ale czasem trudno ich rozróżnić. Moje przyjaciółki mnie kochają. Wiem to. Nie znaczyto jednak, że nie chciały mnie zabić...

„Tytuł najbardziej emocjonującej fabuły roku z pewnością należy do «13 minut» Sarah Pinborough” – „The Express”

„Ta książka to stworzone na miarę czasów instagramu połączenie «Wrednych dziewczyn» i «Tajemnej historii Donny Tartt»” – „The Times”

„Mroczny thriller psychologiczny, zgłębiający świat, w którym popularność i atrakcyjność to kwestia życia i śmierci” – „Book Trust”

„Pozycja obowiązkowa dla fanów Megan Abbott oraz seriali w rodzaju «Broadchurch». Obsypana pochwałami, uzależniająca, wciągająca. Wyśmienita. Nie mogę się doczekać następnej powieści Pinborough” – „Civilian Reader”

„«13 minut» to kolejny dowód na wybitny talent Pinborough do tworzenia fascynujących historii” – „Sci-Fi Bulletin”

„Typowe dla autorki upiorne zakończenie, a całość, powiedzmy to wprost, świetna jak cholera. Jedna z moich ulubionych książek tego roku” – „Liz Loves Books”

„Jeśli szukacie wspaniałego, wciągającego thrillera, osadzonego w lubującym się w dramatach i groźbach środowisku nastolatek, to właśnie go znaleźliście” – „Words and Wormholes”

„«13 minut» to misternie skonstruowany thriller, od którego nie sposób się oderwać i który sprawi, że zobaczycie wasze znajome nastolatki w zupełnie innym świetle” – „Books by Proxy”

„«13 minut» to pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników mrocznych thrillerów dla młodzieży” – „Jess Loves Books”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć