ebook Życiologia czyli o mądrym zarządzaniu czasem. Bryki z życia część 2 - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 82) Ilość stron (szacowana): 304

Życiologia czyli o mądrym zarządzaniu czasem. Bryki z życia część 2 - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.16
Audiobook - najniższa cena: 22.12
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
22.12 zł Lub 19.91 zł
24.90 zł
22.12 zł
22.22 zł
Inne proponowane

Kultowa książka traktująca o zarządzaniu sobą w czasie, zdaniem Czytelników. Bestseller "zdaniem" statystyk. 

Druga, zaktualizowana i upiękniona edycja jednej z najciekawszych i najchętniej kupowanych książek o możliwości i niemożliwości budowania równowagi w życiu zawodowym, prywatnym i związkach. O tym jak się wiązać, kłócić, obijać i dogadywać. O tym, że choć życie nie jest łatwe, a człowiek nie jest doskonały, można czerpać z pomysłów tych, którzy mieli szczęście i cierpliwość sobie poradzić. 
Podczas lektury "Życiologii" ucieszysz się nie tylko dlatego, że książka ta podda Ci pomysły na rozwiązanie problemów, ale też dlatego, że inni mają gorzej. W życiu jest tak: wiążemy się z kimś na stałe, bo jest najlepszy. Ale po jakimś czasie... cóż - najczęściej zostajemy z nim, bo po prostu inni są gorsi. Nic tak nie poprawia relacji w związku jak wyprawa z "zaprzyjaźnioną parą" na weekend.
- Dobrze, że nie jesteś jak ona/on, kochanie!

I teraz ciekawostka: ta sama reguła podobno dotyczy pracy. A hobby i własne zainteresowania? Jak to wszystko pomieścić w ciągu doby? Zapraszamy do lektury! "Życiologia" uczciwie zapracowuje na swoją markę!

Życiologia czyli o mądrym zarządzaniu czasem. Bryki z życia część 2 - audiobook od Miłosz Brzeziński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć