ebook Nowy dom na Wyrębach - audiobook
3.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 36) Ilość stron (szacowana): 692

Nowy dom na Wyrębach - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 20.42
wciąż za drogo?
21.00 zł
-19% 23.96 zł Lub 21.56 zł
25.57 zł
29.95 zł Lub 26.96 zł
20.42 zł
25.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Stefan Darda powraca! Minęło kilka miesięcy od dnia, w którym Hubert Kosmala po raz ostatni odwiedził Wyręby, jednak wydarzenia, które miały tam miejsce na początku 1996 roku, zaczynają coraz mocniej odbijać się na jego życiu prywatnym i zawodowym...

W pewnym momencie Hubert Kosmala uświadamia sobie, że ucieczka od opuszczonego domu i związanych z nim wyrzutów sumienia to droga donikąd, wyjeżdża więc na jakiś czas do Wyrębów, aby zmierzyć się z własnymi demonami i odzyskać spokój ducha. Martwa cisza zalegająca nad tym miejscem jest trudna do zniesienia, a poczucie zagrożenia z dnia na dzień staje się coraz bardziej dojmujące. Czy wszystko zmieni się na lepsze wraz z przybyciem do Wyrębów nowych mieszkańców? A może to właśnie ich obecność sprawi, że Hubert uwierzy we wszystko, co Marek Leśniewski opisał w swoim pamiętniku…?

Nowy dom na Wyrębach od Stefan Darda możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć