Uczeń i śmierć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.40 / 5.00
liczba ocen: 8357
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.90 złpremium: 19.14 zł
-23% 24.56 zł
26.73 zł
27.12 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
26.71 zł
26.76 zł
26.80 zł
28.71 zł
29.00 zł
29.67 zł
31.89 zł
31.90 zł
31.90 zł
31.90 zł
Opis:

Szkolenie czyni mistrza… Strzały padły jeden po drugim i były celne. W ciągu kilku sekund na lodowisku w Central Parku zginęły trzy osoby: młoda łyżwiarka, lekarz i nauczyciel. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że wszyscy troje są zupełnie przypadkowymi ofiarami...

Podczas swojej pracy w nowojorskiej policji porucznik Eve Dallas widziała wiele morderstw, ale jeszcze nigdy nie zetknęła się z tak szokującą zbrodnią. Nie ulega wątpliwości, że zabójca to dobrze wyszkolony snajper, używający taktycznego karabinu laserowego. Kiedy pociągał za spust, znajdował się daleko od lodowiska. Lista budynków, spośród których mógł wybierać strzelec wyborowy, nie ma końca, natomiast lista osób o tak szczególnych umiejętnościach wydaje się stosunkowo krótka: policjanci, wojskowi, zawodowi zabójcy.
Dzięki pomocy męża, geniusza komputerowego i multimiliardera Roarke’a, porucznik Dallas wkrótce trafia do miejsca, skąd strzelano. Okazuje się, że zabójców jest dwóch – starszy i młody, szkolony przez mistrza, i każdy z nich realizuje swój plan. Central Park był tylko rozgrzewką. Kolejny atak snajpera wstrząsa miastem do głębi, ale to jeszcze nie koniec tych dramatycznych wydarzeń…

„Rob jest wirtuozem” – „Seattle Post-Intelligencer”

„Trzymający w napięciu thrillery z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni” – „This Week”

„Unikalna kombinacja thillera i romansu” – „The Romance Reader”

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Podobnie jak inne części tego cyklu, jest to typowy "książkowy fast food" do przeczytania ot tak, czysto dla rozrywki. Nie ma tu wymyślnej fabuły, wykreowany świat jest raczej... hmm... mało złożony, a postaci i relacje między nimi cukierkowo- stereotypowe. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości. Główna bohaterka to Eve Dallas, czyli twarda policjantka z traumatyczną przeszłością. Towarzyszy jej mąż, Roarke, czyli uzdolniony, inteligentny, zabawny, czarujący i przystojny miliarder- przestępca, który oczywiście zmienił się w praworządnego obywatela dla swojej miłości życia. Mamy tu też nowinki techniczne, które działają jak autorka chce, bez wchodzenia w szczegóły i zbędnego przejmowania się jakimiś tam prawami fizyki, czy innych dziedzin nauki. Znajdzie się również grono dzielnych przyjaciół i zastęp utalentowanych współpracowników, którzy razem z naszą bohaterką stawiają czoła złoczyńcom.

    Wiem, brzmi to wszystko tandetnie, ale pomimo licznych wad, mam do tej serii sentyment i chętnie czytam kolejne ukazujące się książki :)

Inne proponowane
Warto zerknąć