ebook Uśmiechnij się! Siadamy do stołu. Wspólne rodzinne posiłki
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 80) Ilość stron (szacowana): 143

Uśmiechnij się! Siadamy do stołu. Wspólne rodzinne posiłki
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MiND
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.51
wciąż za drogo?
20.51 zł Lub 18.46 zł
25.00 zł
20.56 zł
22.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy zdarza ci się zmuszać dziecko do jedzenia? Niepokoisz się, jeśli nie je mięsa lub warzyw? Często zwracasz mu uwagę przy stole? Czy kuchnia jest źródłem pozytywnej energii w twoim domu? Jak dbasz o dobrą atmosferę podczas posiłków?

Rodzice odpowiadają za właściwe odżywianie swoich dzieci. Często skupiają na tym całą swą miłość i troskę, zapominając, że zdrowe posiłki to jeszcze nie wszystko. Równie ważne są bliskość, ciepło i bezpieczeństwo, które dzieci otrzymują razem z jedzeniem, oraz dobra atmosfera przy stole.

Duński pedagog Jesper Juul twierdzi, że wspólne rodzinne posiłki mogą być miłym spotkaniem bliskich sobie osób. Trzeba tylko aktywnie zadbać o kulturę jedzenia w swoim domu i… przestrzegać kodeksu dobrych manier dla rodziców.

Uśmiechnij się! Siadamy do stołu. Wspólne rodzinne posiłki od Jesper Juul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jasper Juul słynie z tego, że zna się na wychowaniu. Ja tam nie wiem. Nasze dzieci wychowaliśmy z mężem sami. Jaspera Juula przy tym nie było. Za to, książka Uśmichnij się. Siadamy do stołu jest świetną pozycją dla rodziców niejadków. I jak to zwykle, okazuje się, że o jedzenie najmniej chodzi. Zapraszam do oglądania i do czytania.©Zasmakuj w życiu
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć