ebook Anti-stepbrother: Antybrat
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 1238)

Anti-stepbrother: Antybrat
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.43
wciąż za drogo?
28.40 złpremium: 17.04 zł Lub 17.04 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-18% 19.43 zł
-29% 21.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Inne proponowane

Spektakularny debiut bestsellerowej autorki specjalizującej się w literaturze dark romance i new adult. Rozbrajająca powieść o kobiecie, która czuje miętę do przybranego brata, a później do jego… wroga.

Kiedy ojciec Summer bierze ślub, do jej rodziny dołącza Kevin, syn macochy. Choć w praktyce jest jej przybranym brat, dziewczyna nie może powstrzymać fascynacji chłopakiem. Nie łączą ich więzy krwi, ale Summer nie miałaby nic przeciwko, gdyby połączyło ich uczucie.
Kiedy Kevin jedzie do college’u, dziewczyna bez wahania podąża za nim. Zdaje sobie sprawę, że młody mężczyzna nie narzeka na brak powodzenia, ale to ona chce być tą jedyną. Wszystko zmienia się, kiedy poznaje Cadena Banksa, znajomego z bractwa Kevina. Faceci nie pałają do siebie sympatią. Mimo to Summer przerzuca zainteresowanie na wytatuowanego, umięśnionego i piekielnie seksownego Cadena.
Na kim ostatecznie skupi się Summer?

„Jedna z moich ULUBIONYCH książek Tijan! Bohater, za którym skoczyłabym w ogień i bohaterka, która mogłaby być moją najlepszą przyjaciółką!” – Katy Evans, bestsellerowa autorka serii „Manwhore”

„Tijan zapewnia czytelniczkom kopa świeżej energii – gniew, napięcie, pełen emocji punkt kulminacyjny... To wszystko sprawia, że od lektury nie sposób się oderwać. Bohaterowie zdają się opuszczać kartki powieści i zagnieżdżać w naszych sercach. Nie łatwo się pożegnać z tą książką” – JB Salsbury, bestsellerowa autorka „The New York Times” i „USA Today”

Anti-stepbrother: Antybrat od Tijan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Po skończeniu tej pozycji biłam się długo z myślami, jaką opinię jej wystawić. Nawet teraz, gdy to piszę, do końca nie jestem pewna na jaką ocenę ta książka zasługuje. Jestem trochę rozczarowana, ale też zadowolona.

Kiedy ojciec Summer bierze ponownie ślub, do jej rodziny dołącza Kevin, syn jej macochy. Choć jest to jej przybrany brat, to dziewczyna nie jest w stanie powstrzymać swojej fascynacji chłopakiem i pragnie się do niego zbliżyć.
Po wyjeździe do college'u, w domu bractwa Kevina spotyka Cadena. Mężczyźni nie pałają do siebie sympatią, ale Summer zaczyna się interesować wytatuowanym i umięśnionym Cadenem.
Kogo ostatecznie wybierze?

Summer, Summer... Imię bardzo ładne, ale zachowanie tejże bohaterki już takie ładne nie było. Według mnie zachowywała się trochę jak rozkapryszona dziewucha, która sama nie wie czego chce od życia. Najpierw tak wielce zakochana w Kevinie, poświęcała mu swoją uwagę, a kiedy pojawił się na horyzoncie Caden, który no umówmy się: jest bardziej umięśniony i seksowny niż jej przybrany brat, to z miejsca przerzuciła swoją uwagę na niego. Coś mi tu nie pasowało, a konkretniej: to z jaką łatwością zapomniała o jednym i prawie wskoczyła w ramiona drugiego.

Tak jak w poprzedniej powieści tej autorki, główna bohaterka bardzo przypadła mi do gustu, tak tutaj nie mogłam jej znieść. Myślę, że to też przez to, tak słabo szła mi lektura.
Co do pozostałych bohaterów, nie wyrobiłam sobie za bardzo zdania w ich temacie. Szczerze mówiąc, wydali mi się płascy i nijacy, ale może po prostu coś źle odebrałam.

Mam wrażenie, że Tijan ma zamiłowanie do tematów kazirodztwa. Kolejna jej książka, w której występuje ten motyw. Ktoś tu chyba się naoglądał Gry o Tron.
W ogóle czytanie tej pozycji szło mi niezwykle opornie, choć miałam czas, na czytanie to jednak nie mogłam się zachęcić do tej czynności. Dopiero w szkole, jak pobrałam sobie Antybrata na Legimi, to ruszyłam z czytaniem, a i tak jestem pewna, że to tylko dlatego, że lekcje były nudne i wolałam robić cokolwiek, byleby nie słuchać.

Jestem rozczarowana. Mam niedosyt, bo czegoś mi tutaj zabrakło. Ta książka mnie nie porwała, co mnie smuci, bo miałam spore oczekiwania, a w zamian dostałam coś co było po prosto momentami nudne. Jak dla mnie to jest to słaba książka, choć może komuś innemu się spodoba bardziej niż mnie.

Ocena: 3+/6
©Inthefuturelondon
Uwielbiam Wydawnictwo Kobiece i uwielbiam ich książki.

Antybrata zapragnęłam przeczytać po pierwszych opiniach i jak tylko zobaczyłam, że na pewnej grupie osoba chcę go wymienić, od razu wiedziałam że będzie mój. Do tej pory nie czytałam książek o przyrodnich braciach, czy siostrach. Natomiast książka wciągnęła mnie od pierwszych stron. Autorka wykreowała takie postacie, że każdy z nich był różny, wyrazisty a nie kiedy no cóż…. wkurzający.

Skłamałabym mówiąc, że mi się nie podobała, bo podobała i to bardzo. Chociaż w pewnych momentach irytowała mnie główna bohaterka - Summer, która była zbyt niepewna siebie i na siłę próbowała samą siebie przekonać, że z Cadenem łączy ją TYLKO przyjaźń, a Kevin to jej PRZYRODNI brat. A tak na prawdę od początku uganiała się za Kevinem i tylko dla niego wybrał ten a nie inny uniwersytet, marząc że będzie go miała tylko dla siebie. Natomiast Caden (o mamusiu), która kobieta nie chciałaby takiego mężczyzny. Polubiłam go od samego początku. To facet, który wie czego chce, świetnie wygląda i ma wianuszek wielbicielek, ale umie oddzielić ziarno od plew.

Pomijając wątek romansu, książka opowiada historię oraz relację stworzonego rodzeństwa przez drugi związek rodziców w kontraście miłości „zwykłego” rodzeństwa, które jest ze sobą na dobre i złe. O ich wzlotach i upadkach, przyjaźni, egoizmie, chorobie i miłości. I jak dla mnie za to bardzo duży plus.

Mnie osobiście książka przypadła do gustu i polecam

Ocena: 6/6
©Książka w autobusie
Tijan zdecydowanie pisze powieści, które się pochłania, a nie czyta. Uwielbiam styl autorki, który mi się podoba. Może powieść sama w sobie nie ma jakiegoś większego przekazu i czasem jest przewidywalna, jednak jest miłą odskocznią.

Summer to dziewczyna, która skrycie podkochuje się w swoim przybrany bracie Kevinie. Więc kiedy on wyjeżdża na college, ona się nie waha i podąża za nim. To dziewczyna z pazurkiem i charakterkiem, która potrafi nieźle odpyskować. Polubiłam ją, choć momentami mnie irytowała, zwłaszcza kiedy wzdychała do swojego przybranego brata, który każdą dziewczynę traktował jak zabawkę.

Kevin to pusty, pozbawiony uczuć chłopak, który doskonale wie jak łamać serca kobiet. Denerwował mnie dosłownie na każdym kroku. Zwłaszcza, gdy z powrotem zaczął się kręcić przy Summer. Nie rozumiem, jak można być tak pustym facetem?

Fabuła toczy się wokół collegu, do którego uczęszczają. Nie brak tam jakichkolwiek imprez zakrapianych ogromem alkoholi, z przystojnymi facetami i seksownymi kobietami. Jak to w collegu, nie tylko żyje się szkołą i nauką. To najlepszy czas na zacieśnianie znajomości, przyjaźni i pierwszych miłości. Sama spędziłam cztery lata w szkole z internatem, więc co nieco na ten temat wiem.

Lubię powieści, w których występują niegrzeczni bad boys, w których coś się dzieje. Tutaj właśnie tak jest. Mężczyźni rywalizują między sobą o kobiety i na odwrót - kobiety o mężczyzn. Do tego zostały wplątane wątki z przeszłości, które odciskają piętno na teraźniejszości bohaterów.

Niewątpliwie moje serce zdobył Caden, ach, można tylko pomarzyć o takim mężczyźnie. Polubiłam go od samego początku. To facet, który wie czego chce, ma świetny wygląd i grono wielbicielek, lecz on nie leci na pierwszą lepszą lalunię, która najczęściej okazuje się być pustą lalunią. Zawrócił w głowie Summer, choć ona z początku go nienawidziła. Z czasem zaczęli się przyjaźnić. Tylko czy serce dziewczyny zwróci się w stronę Cadena, a może jednak nadal paja miłością do Kevina? Dla kogo straci głowę i którego z nich wybierze?

Jak już wspominałam książkę pochłania się szybciutko, ze względu na przyjemny styl autorki. Fabuła może i trochę oklepana, ale mnie to w zupełności nie przeszkadzało;. Bohaterowie różnorodni, różniący się pod każdym względem, tak jak ludzie na świecie. I ten mężczyzna na okładce, na widok którego najzwyczajniej w świecie się rozpłynęłam.

Antybrat to powieść przy której miło spędzicie czas. Niejedna kobieta będzie skrycie podkochiwała się w bohaterach, którzy potrafią wywołać niezłą burzę w sercach kobiet. College, miłosne rozterki i ludzkie problemy, tego możecie się tutaj spodziewać. Polecam.

Ocena: 4/6
©Czytaninka
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć