ebook Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wersji do nauki angielskiego - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wersji do nauki angielskiego - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.87
Audiobook - najniższa cena: 20.14
VIRTUALO#VIRTUALO targi
24.90 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
20.14 zł Lub 18.13 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 21.17 zł
20.14 zł
20.34 zł
20.42 zł
21.66 zł
22.41 zł
Inne proponowane

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski? Mamy dla Ciebie idealne połączenie! Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć.

Groza, horror i fantasy, czyli jak miło i przyjemnie doskonalić swój angielski
Edgar Allan Poe jest uważany za jednego z prekursorów powieści grozy, horroru, ale także science-fiction i fantasy oraz powieści detektywistycznej. Jedna z kluczowych postaci amerykańskiego romantyzmu - stworzył podwaliny współczesnej kultury popularnej. Większość jego wczesnej twórczości wpisuje się w nurt literatury gotyckiej. Po sukcesie w USA stał się znany także w Europie, a to za sprawą doskonałych przekładów jego wierszy autorstwa Charlesa Baudelaire’a. Z kolei postać C. Auguste’a Dupina, detektywa-amatora z przebłyskami genialnej refleksji, wnikliwej obserwacji i zdolności wczuwania się w psychikę złoczyńcy, dała mu zasłużoną renomę ojca kryminałów.

Short Stories by Edgar Allan Poe. Opowiadania Edgara Allana Poe w wersji do nauki angielskiego - audiobook od Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Edgar Allan Poe, Maciej Polak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć