ebook The Adventures of Sherlock Holmes (part I). Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

The Adventures of Sherlock Holmes (part I). Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 17.80
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
17.80 zł Lub 16.02 zł
18.00 zł
19.90 zł
19.90 zł
17.80 zł
19.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Połącz rozrywkę z nauką!

Audiobooki w języku angielskim to doskonała pomoc w ćwiczeniu wymowy oraz oswajaniu się z językiem. Dzięki korzystaniu z nagrań czytanych przez profesjonalnego lektora - native speakera - osłuchasz się ze sposobem wymawiania poszczególnych głosek oraz całych słów i poprawisz swoją wymowę oraz umiejętność słuchania ze zrozumieniem. Nie będziesz miał także problemu z rozpoznaniem słów, nadmierną szybkością wymowy czy trudnym akcentem.

Kontakt z oryginalnym tekstem książki pozwoli ci poszerzyć zasób słownictwa i utrwalić to, co już umiesz. Nauczysz się również rozpoznawać i rozumieć konstrukcje gramatyczne, ponieważ będą one osadzone w kontekście, co ułatwia ich przyswojenie.

Wejdź do świata detektywa z Baker Street i rozwiązuj z nim skomplikowane przypadki kryminalne. W tle przewijają się zło, chciwość, drogocenne klejnoty, zagadkowe morderstwa i żmudne dedukcyjne dochodzenie do prawdy przez Sherlocka Holmesa i doktora Watsona.

The Adventures of Sherlock Holmes (part I). Przygody Sherlocka Holmesa w wersji do nauki angielskiego od Arthur Conan Doyle, Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Maciej Polak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć