ebook Biznes, czyli Sztuka Budowania Relacji. Bryki z życia. 2 edycja - audiobook
4.33 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3) Ilość stron (szacowana): 432

Biznes, czyli Sztuka Budowania Relacji. Bryki z życia. 2 edycja - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 20.44
Audiobook - najniższa cena: 21.98
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
21.98 zł Lub 19.78 zł
24.90 zł
22.48 zł
34.90 zł
Inne proponowane

Czy człowiek jest zaprogramowany do efektywnej pracy w zespole? Po czym poznać rokującego menedżera? Czy ekspert musi być arogancki? Co zrobić, kiedy ma się rację, oraz co zrobić, kiedy nie możemy się zdecydować, czy lepiej mieć rację, czy przyjaciół? A co, kiedy ktoś się z nami nie zgadza? Jak postępować z "pasożytami" wokół siebie? Jak reagować na zmianę w okolicy i z kim się wtedy grupować?

Trzymasz w ręku drugie, poprawione (i uładnione!) wydanie bestsellera "Biznes czyli sztuka budowania relacji", autorstwa Miłosza Brzezińskiego, autora "Głaskologii", "Życiologii" i "Wy wszyscy moi ja". Między okładkami autor prowokuje i skłania do zmiany sposobu myślenia o niektórych pozornie trudnych i pozornie łatwych sprawach w pracy zespołowej. Lektura wielce pożyteczna dla tych, którzy chcą być skuteczni, a także dla tych, którzy już są i podążają ku nowym wyzwaniom!

PS Jeżeli dostałeś tę książkę od kogoś w prezencie, pomyśl o nim ciepło, bo zapewne zależy mu na Twoim powodzeniu w pracy.

Biznes, czyli Sztuka Budowania Relacji. Bryki z życia. 2 edycja - audiobook od Miłosz Brzeziński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć