ebook Tylko dobre wiadomości
3.22 / 5.00 (liczba ocen: 677)

Tylko dobre wiadomości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 7 miesiącach
E-book - najniższa cena: 12.11
-51% 12.11 złpremium: 7.27 zł Lub 7.27 zł
20.71 zł
21.25 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
-9% 18.77 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane
Romantyczna opowieść, która zabierze Was do klimatycznego miasta nad Wisłą, do pięknej, słonecznej Wenecji, i wszędzie tam, gdzie warto się zakochać. Wszyscy przecież – mniej czy bardziej świadomie – kochamy książki o miłości…
 

Dziennikarka Izabela Oster z dnia na dzień rzuca pracę w telewizji. Nie wszystko jednak toczy się po jej myśli. Nowe oferty pracy nie spływają, a pracodawcy nie pukają do jej drzwi. Na szczęście przyjaciółka, Kamila Rudnicka-Clement, składa jej propozycję nie do odrzucenia.
Kobieta odziedziczyła podupadające pismo dla pań, a Izabela ma jej pomóc w odzyskaniu dawnej świetności magazynu. Muszą tylko przeprowadzić się do Krakowa…
Obydwie przyjaciółki stają przed bardzo trudnymi decyzjami. Ale właściwie dlaczego miałyby nie podjąć wyzwania?
Życie pisze różne scenariusze, a do odważnych świat należy.
Kobiety rzucają się w wir pracy. Los przygotował dla nich wiele niespodzianek: porywającą wenecką podróż, odzyskaną przyjaźń, wiosenny Kraków odkrywany na nowo, a wreszcie miłość…

Tylko dobre wiadomości od Agnieszka Krawczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Obserwacja daje nam więcej niż doświadczenie, bo pozwala unikać błędów, które cyklicznie popełniamy.
Czasami trzeba się zatrzymać, żeby ruszyć naprzód.
Rozwiązania pojawiają się z nieoczekiwanej strony.
Kolejną nowością, na jaką się pokusiłam w tym miesiącu, jest książka pani Agnieszki Krawczyk Tylko dobre wiadomości.

Tylko dobre wiadomości - to opowieść o dwóch przyjaciółkach Izabeli i Kamili, które pewnego dnia wyprowadzają się do Krakowa i zaczynają pracować nad podupadającym pismem dla pań, które Kamila odziedziczyła po ... byłej teściowej. Izabela po porzuceniu pracy w telewizji nie może znaleźć nic godnego uwagi, dlatego zgadza się na propozycje przyjaciółki. Wyjeżdżają razem, co z tego wyniknie? Czy książka jest romantyczna tak jak zapowiada wydawca? Zapraszam na mój wpis.

Przeglądając nowości w księgarniach zwróciłam uwagę na tę książkę, urzekła mnie jej okładka, a z racji zbliżających się Walentynek nawet nie przeszkodził mi opis, że książka jest romantyczna. Romansów z zasady nie czytam, ale tym razem zaryzykowałam.

Początek bardzo ciekawy, poznajemy Izabelę Oster, panią redaktor, która z dnia na dzień rzuca pracę. Wydaje się jej, że inne telewizje będą się teraz o nią bić, jednak nic takiego się nie dzieje, a telefon milczy... Och jak to prawdziwe prawda? Na szczęście Izabela ma przyjaciółkę Kamilę, która odziedziczyła podupadające pismo wydawane obecnie pod tytułem: "Stylowa Kobieta". Pismo nieciekawe, ambitne z przydługimi artykułami. Kobiety decydują się reaktywować pismo po zmarłej teściowej Kamili, zmienić jej nazwę na "Kobiety przodem" i pisać artykuły o innych rzeczach. W tym celu przeprowadzają się do Krakowa, jedna z nich nawet wyjedzie do Wenecji, ale nie napiszę dlaczego, żeby wam nie zepsuć lektury.

Cudownie było czytać o pięknym Krakowie i wspaniałej Wenecji. Książka należy do typu obyczajówek z wątkiem romantycznym. Na szczęście nie było takie mdłe i nudne, tylko wszystko napisane zostało ze smakiem. Nie jest to książka, która zapadnie w mojej pamięci, ale na pewno nie żałuję, że po nią sięgnęłam. Takie czytadełko na jeden/dwa wieczory. Zdecydowanie wolę serię tej autorki Czary codzienności.

Ocena: 4/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć