ebook Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 1490) Ilość stron (szacowana): 384

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.44
Audiobook - najniższa cena: 25.55
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
20.44 zł
21.84 zł Lub 19.66 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
19.04 zł
22.54 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Duet autorek, Joanna Faber i Julie King stworzył doskonały podręcznik, który posłuży potrzebującym pomocy i poszukującym praktycznych wskazówek rodzicom, czy też osobom, które z racji wykonywanego zawodu mają do czynienia z dziećmi.  

W Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały nie znajdziesz oczywiście rewelacyjnych i cudownych recept rozwiązujących jak za dotknięciem magicznej różdżki wszystkie Twoje problemy. To pozycja oferująca wiele przydatnych narzędzi pomocnych w skomplikowanych sytuacjach, które przytrafiają się na co dzień, gdy stykamy się, czy to jako rodzić, bądź wychowawca z małymi dziećmi. Zamieszczone w książce porady zostały przedstawione w doskonałej i w niezwykle prosty sposób zobrazowanej formie. Autorki dzielą się swoim doświadczeniem i wieloma wnioskami, które zebrały w trakcie rozmów ze specjalistami, rodzicami stykającymi się z problemami wychowawczymi z dziećmi w wieku od dwóch do siedmiu lat.

Jeśli chciałbyś aby Twoje pociechy wyrosły na wartościowych i dobrych ludzi i nie chcesz przy tym całkiem osiwieć lub nabawić się palpitacji serca, przeczytaj Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały, a następnie zastosuj zawarte tam porady w praktyce, Szybko zorientujesz się, że to działa, dostrzeżesz również, że każdy dzień relacji ze swoimi dziećmi, nie daje Ci już uczucia jakbyś nieustanie uczestniczył w wielkiej bitwie. 

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały od Joanna Faber, Julie King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć