ebook W ukryciu
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 24290) Ilość stron (szacowana): 366

W ukryciu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 25.90
Audiobook - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-18% 25.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
34.00 zł
39.90 zł
-25% 29.90 zł
31.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

D.D. Warren i Bobby Dodge po raz kolejny zmierzą się z psychopatycznym mordercą. Ebook „W ukryciu” drąży nasze najgłębsze, najmroczniejsze lęki. Tu nikomu nie można zaufać, tu nie ma bezpiecznej kryjówki…

Możesz uciekać. Możesz się ukrywać. Ale nie licz na to, że przeszłość cię nie odnajdzie.
Życie to system. System nie musi ci się podobać. Musisz go zrozumiesz. Wtedy przetrwasz.

W ruinach nieczynnego zakładu psychiatrycznego kilku nastolatków trafia na przerażające znalezisko. Ściągnięta na miejsce policja odkrywa zmumifikowane zwłoki sześciu dziewczynek. Tylko jedną z nich udaje im się od razu zidentyfikować – Annabelle M. Granger.

Miała siedem lat, kiedy wraz z rodzicami po raz pierwszy musiała uciekać ze swojego domu. Potem były ciągłe zmiany miejsca zamieszkania, nieustanne zmiany tożsamości. Teraz, po dwudziestu pięciu latach, kiedy wreszcie gdzieś się zadomowiła, dowiaduje się z prasy, że dziewczynka, nazywająca się tak samo jak ona przed pierwszą ucieczką, nie żyje. Przypadek?

Detektyw sierżant D.D. Warren i jej kolega z policji stanowej, Bobby Dodge, błądzą po omacku wśród dziesiątków możliwych tropów. A kiedy się okazuje, że Annabelle nie umarła i ktoś wciąż czyha na jej życie, sprawa przestaje już dotyczyć tylko przeszłości…

Rekomendacje e-booka W ukryciu:

„Pierwszorzędna! Trzymająca w napięciu aż do ekscytującego finału” – „Publishers Weekly”

„Wciągająca akcja i bohaterowie, którym kibicujemy − tę powieść czyta się z zawrotną prędkością” – „Wall Street Journal”

„Świetna powieść, której pod żądnym pozorem nie wolno przegapić!” – „The Independent”.

O e-booku W ukryciu blogerzy napisali: 

Ten thriller to sieć pełna kłamstw, to aura osaczenia, niepewności. Pierwszorzędna intryga, świetnie wykreowane postaci, pełne napięcia zwroty akcji, wielu podejrzanych. I chociaż stosunkowo szybko odkryłam kim jest sprawca (zwyrodnialec!), nie odebrało mi to przyjemności z odkrywania kolejnych niewiadomych tej zagadki. -  Tylko skończę rozdział - Anna Sukiennik

W ukryciu od Lisa Gardner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W życiu wszystko się zmienia w ułamku sekundy i próżno liczyć, że przed tym co ma się zdarzyć, ostrzeże Cię podkład muzyczny.
Ucieczka. Ciągłe oglądanie się za siebie. Strach, irracjonalny, bo... bo tak naprawdę nie wiesz przed czym uciekasz. Albo przed KIM uciekasz...

Życie Annabelle M. Granger. to nieustanna ucieczka. Od kiedy pamięta ona i jej rodzice wciąż się przeprowadzali. Nie wiedziała co robi źle, dlaczego za każdym razem, kiedy zadomowi się w nowym miejscu, poczuje się odrobinę swobodniej, nawiąże przyjaźnie, wtedy ojciec zarządza ewakuację. Co robi źle? Dlaczego wciąż uciekają? Ten głęboko zakorzeniony irracjonalny lęk towarzyszy jej nieustannie, nawet po śmierci rodziców, nawet wtedy, gdy ma trzydzieści lat i wraca do "domu", do miasta od którego zaczęła się ich wieczna tułaczka.

Tymczasem w piwnicach nieczynnego zakładu psychiatrycznego zostają odnalezione zmumifikowane zwłoki sześciu dziewczynek. Jedną z nich jest... Annabelle M. Granger. Tak zaczyna się trudne śledztwo, w toku którego na światło dzienne wyjdą przerażające fakty. I wstrząsająca prawda.

Fascynują mnie kryminały Lisy Gardner. Zachwyca zmyślna i skomplikowana intryga, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się logiczna i tak bardzo życiowa. Gardner nie przelewa na papier spraw odrealnionych, z zawiłą i celowo mocno pokręconą fabułą. Czytając jej historie ma się wrażenie, że tak - to mogło wydarzyć się w prawdziwym życiu. I ta refleksja nie tylko czyni z kryminałów Gardner kryminały fenomenalne, ale zasiewa w człowieku ziarno niepokoju - takie bestie, takie potwory żyją w prawdziwym świecie...

Na szczególna uwagę zasługuje postać głównej bohaterki i targające nią uczucia. Zalękniona, wyalienowana społecznie poprzez swój strach i nieufność do wszystkich Annabelle próbuje poukładać sobie to, co spotkało ja w przeszłości. Nie może wybaczyć ojcu, że skazał ich na wieczna tułaczkę nigdy nie wyjaśniając powodu przeprowadzek.

Życie to system. System nie musi ci się podobać.

Życie w ciągłym napięciu, w pełnej gotowości i maksymalnej czujności sprawia, ze Annabell ma dość. Chce żyć jak normalna, młoda kobieta. Mieć stałe miejsce zamieszkania, mieć przyjaciół, mieć w końcu szanse na miłość! I właśnie wtedy dowiaduje się z prasy, że nie żyje. Że Annabelle nie żyje. Kim są odnalezione w ruinach szpitala dziewczynki? Czy istnieje jakiś związek miedzy nią a tymi ofiarami? Czy ojciec Annabelle był szalony?

Doskonały klimat osaczenia. Nie przez przypadek na dokładce widzimy pajęczynę. Ten thriller to sieć pełna kłamstw, to aura osaczenia, niepewności.Pierwszorzędna intryga, świetnie wykreowane postaci, pełne napięcia zwroty akcji, wielu podejrzanych. I chociaż stosunkowo szybko odkryłam kim jest sprawca (zwyrodnialec!), nie odebrało mi to przyjemności z odkrywania kolejnych niewiadomych tej zagadki.

W ukryciu czyta się na jednym wdechu i zgadzam się w pełni z napisanym na okładce "nie możesz przegapić tej książki". Absolutny must read dla fanów gatunku.

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Tylko skończę rozdział
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć