ebook W ułamku sekundy
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 9157) Ilość stron (szacowana): 402

W ułamku sekundy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.69
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
28.69 zł Lub 25.82 zł
31.00 zł
34.99 zł
34.99 zł
27.99 zł
30.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Maggie O’Dell znów musi zmierzyć się z zabójcą zwanym Kolekcjonerem. Zafascynowany agentką, wybiera na swoje ofiary osoby, które w jakiś sposób są z nią związane. A Maggie, polując na psychopatę, próbuje wejść w jego skórę, poznać jego myśli i uczucia. Czy schwytanie Stucky’ego stanie się jej obsesją?

Nazwali go Kolekcjonerem, bo traktował ofiary jak cenne okazy, a potem zabijał je w niezwykle okrutny sposób.

Agentka specjalna Maggie O’Dell przez dwa lata śledzi każdy jego krok, ale on bawi się z nią w kotka i myszkę. W końcu udaje jej się go schwytać, Albert Stucky ucieka jednak z więzienia i wciąga ją do kolejnej rundy przerażającej gry.

Polując na psychopatę, Maggie próbuje wejść w jego skórę, poznać jego myśli i uczucia, lecz on wciąż wyprzedza ją o ułamek sekundy.
Czy schwytanie Stucky’ego stanie się jej obsesją?
Czy jemu uda się obudzić najciemniejszą stronę jej natury?

O e-booku W ułamku sekundy blogerzy napisali: 

Po przeczytaniu tej książki mogę potwierdzić, że Alex Kava jest jedną z najlepszych pisarek kryminałów. Potrafi doskonale wejść w skórę mordercy oraz ukazać policyjną pracę. Dzięki tej książce możemy poczuć się jak agent FBI. - Czyt-NIK Tomasz Kosik

W ułamku sekundy od Alex Kava możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Decyzje, które podejmuje się w ułamku sekundy, zawsze odkrywają naszą prawdziwą naturę, nasze autentyczne ja. Czy nam się to podoba, czy nie. I kiedy przychodzi ten ułamek sekundy, nie myśl, nie analizuj, nie czuj i nie odgaduj cudzych zamiarów. Po prostu reaguj. Uwierz. Uwierz sobie.
Alex Kava z każdą książką serwuje swoim czytelnikom dawkę mocnych wrażeń. Ekscytacja nie ma granic, gdy tylko weźmiecie w dłoń książkę jej autorstwa. W ułamku sekundy sprawi, że wszystko wokół zatrzyma się, a Wy będziecie nasycać się historią zapisaną na kartach drugiej części z cyklu Maggie O’Dell. To bez wątpienia bohaterka, która w światowym kryminale zdobyła należne sobie uznanie, a Alex Kava jest czołową pisarką tego gatunku.

W tej części agentka FBI dążyć będzie do schwytania Kolekcjonera – Alberta Stucky’ego. Przez dwa ostatnie lata śledziła ona mordercę, który z okrucieństwem traktował swoje ofiary. Gdy udaje się go schwytać, wydaje się, że sprawa znalazła swój szczęśliwy finał. Niestety nie na długo, ponieważ Kolekcjoner ucieka z więzienia, a Maggie O’Dell ponownie zostaje wciągnięta w akcję schwytania niebezpiecznego mordercy.

Jaką drogę będzie musiała przejść agentka FBI, aby schwytać Kolekcjonera? Jaką cenę zapłaci, aby został doprowadzony przed oblicze sprawiedliwości? Niestety Albert Stucky jest o ułamek sekundy przed nią. Czy zatem Maggie O’Dell znajdzie sposób, aby schwytać niebezpiecznego, psychopatycznego mordercę? Koniecznie wejdźcie do tej gry i zasiądźcie do lektury książki W ułamku sekundy.

Po przeczytaniu tej książki mogę potwierdzić, że Alex Kava jest jedną z najlepszych pisarek kryminałów. Potrafi doskonale wejść w skórę mordercy oraz ukazać policyjną pracę. Dzięki tej książce możemy poczuć się jak agent FBI.

Alex Kava doskonale odrysowała portret psychologiczny Alberta Stucky’ego. Równie umiejętnie ukazuje emocje Maggie O’Dell, która chcąc schwytać Kolekcjonera, próbuje wejść w jego mroczną naturę, by ponownie doprowadzić do jego schwytania. A Wy nie zastanawiajcie się ani sekundy dłużej, tylko chwytajcie tę książkę i dajcie porwać się historii zapisanej na kartach kryminału W ułamku sekundy. To kryminał, który zaspokoi oczekiwania wszystkich miłośników gatunku, a tym samym sprawi, że wybór tej książki jest strzałem w dziesiątkę. Zresztą Alex Kava jak zawsze trafia w punkt moich czytelniczych oczekiwań. Twórczość tej autorki zasługuje na uznanie, co też czynię, pisząc, że to kolejny tytuł, który trafia na półkę NIK – Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć